Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy lehetne ajandekba adni...

Hogy lehetne ajandekba adni egy Becsi utazast?

Figyelt kérdés
1-2 napra gondoltam elmenni a parommal Becsbe karacsonyi vasarba meg persze kis varosnezes, kikapcsolodas. Ez lenne a karacsonyi ajandekom. Viszont az ugy nem ajandek ha megbeszeljuk,hogy megyunk es arra gondoltam nincs e ilyen becsi ajandekutalvany vagy valami jegy ami kezzelfoghato es persze nem tul draga.
2019. szept. 2. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es mindenkepp autoval mennenk.
2019. szept. 2. 19:19
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóba jöhet Erdély is :D
2019. szept. 2. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:

A bécsi karácsonyi vásár inkább az adventi időszak rendezvénye, tehát nem tudod a fa alá tenni, mert karácsony előtt van. Vagy megbeszélitek előre, vagy Erdély marad.

Nézz szét az utazási irodáknál, rengeteg erdélyi körút van, jobbnál jobbak. Fizess be egyre, és az mehet is a fa alá.

2019. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ohh koszi :) tudnal olyan oldalakat mondani ahol ennek utana lehet nezni?
2019. szept. 2. 21:28
 5/8 anonim válasza:

A fa alá valóban nem tudod tenni viszont ha foglalsz szállást, kifizeted arról kapsz visszaigazolást egy szép boritékba képeslappal szerintem így tökéletes ajándék. Majd amikor átadod szólsz hogy ez a karácsonyi ajándéka de ezt előbb kell odaadnod.

Volt már olyan hogy nagy ajándék helyett mi is inkább kimentünk adventozni kúlföldre és csak egy- egy apróság került a fa alá. Viszont mi megbeszéltük.

2019. szept. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megszervezed. Ha tudod, hogy mikor ér rá a párod. Ha kézzel fogható valamit szeretnél, akkor veszel egy szép lapot és írsz rá pár szép mondatot, belefogalmazod, hogy mi lesz az ajándék. De akár te is megszerkesztheted.
2019. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt szerintem azért mondhatod neki, hogy x napra ne szervezzen programot, mert igényt tartasz az idejére :) És akkor tulajdonképpen megmarad a meglepetés, meg nyilván praktikus is szólni erről mielőbb.
2019. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács:

Utazásos ajándékot nem mindig kedvelik az emberek, főleg, hogy pihenni szeretnének.


+ Volt rá pl amikor egymást leptük meg utazással s mindketten letetük a foglalót az adott helyre...


Hidd el ha ilyet tervezel, jobb megbeszélni.

2019. szept. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!