Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Karácsony

A kérdés

Karácsonyi cipősdoboz akció, csomagolása jó lesz így is?

Idén először szeretnék beszállni az akcióba, mert van pár gyerekkori játékom amik csak porosodnak. És nem szeretném kidobni.

Viszont a csomagolássla kapcsolatban van kérdésem.

Ugye van egy központi cím, ez a Baptista szeretet szolgálat és oda kell postázni?

És ha én ezt csak sima egyszínű barna csomagolópapírba csomagolom, az gáz? Mert talán úgyis leszedik és újracsomagolják.

Köszönettel,

Keress kérdéseket hasonló témában: cipősdoboz

okt. 3. 14:38  Privát üzenet  

A válaszok
Kérdezd meg tőlük :) Szivesen segítenek :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 4. 07:52 Privát üzenet

Mi a doboz alját és a tetejét külön vontuk be karácsonyi papírral. Így kérték, mert szeretnének belenézni, mielőtt odaadják egy gyereknek. Sok őrült van...

Rá kellett írni, hogy mennyi idős és milyen nemű gyereknek szánod.

Mi leraktuk így egy gyűjtőponton.

A postai feladáshoz gondolom még egyszer becsomagolod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 4. 08:46 Privát üzenet
Korábban nem kérték, hogy le lehessen venni a tetejét, mióta igen, én nem adok. Sajnos tudom, hogyan működik :( két év vk elég volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 5. 06:48 Privát üzenet

Nekem sem tetszik, hogy belenéznek. Így elvesztette az egész a "varázsát". S tudom jól miket csinálnak ők is... Sajnos!

Viszont való igaz, hogy vannak őrültek és olyanokat raknak a csomagba, amit nagyon nem kellene. :(

Rendszeresen részt vettem a cipősdoboz akcióban, de 2 éve magán családoknak ajándékozok. Olyanoknak, akiknek személyesen adhatom át és tényleg rászorulnak, örömet okoz nekik bármi.

Amennyiben postázod, szerintem egy kis karácsonyi csomagolás nem árt, hisz azokra jobb ránézni, de ez személyes vélemény.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 5. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogyan működik a dolog? :/

# 5/5Időpont okt. 5. 21:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Cipősdoboz akció! Kisgyerekesek, tudnátok segíteni?
A cipősdoboz akció meddig tart, meddig lehet csomagot leadni?
A cipősdoboz akcióban lehet élelmiszert (pl szaloncukrot, kekszet, csokit) ajándékozni?
"Cipősdoboz"-akció keretein belül küldhetek 1 évesnek is ajándékot? Vagy mi az alsó korhatár? Nem találom.
Mit tennétek ilyen esetben a cipősdoboz "akció" keretében?
A cipősdoboz akcióról szeretnék kérdezni, hogy mi a felső korhatár, amin belül küldhetek ajándékot? (személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok).

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Karácsony rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!