Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi cipősdoboz akció,...

Karácsonyi cipősdoboz akció, csomagolása jó lesz így is?

Figyelt kérdés

Idén először szeretnék beszállni az akcióba, mert van pár gyerekkori játékom amik csak porosodnak. És nem szeretném kidobni.

Viszont a csomagolássla kapcsolatban van kérdésem.

Ugye van egy központi cím, ez a Baptista szeretet szolgálat és oda kell postázni?

És ha én ezt csak sima egyszínű barna csomagolópapírba csomagolom, az gáz? Mert talán úgyis leszedik és újracsomagolják.


Köszönettel,



2019. okt. 3. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük :) Szivesen segítenek :)
2019. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a doboz alját és a tetejét külön vontuk be karácsonyi papírral. Így kérték, mert szeretnének belenézni, mielőtt odaadják egy gyereknek. Sok őrült van...

Rá kellett írni, hogy mennyi idős és milyen nemű gyereknek szánod.

Mi leraktuk így egy gyűjtőponton.


A postai feladáshoz gondolom még egyszer becsomagolod.

2019. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nem kérték, hogy le lehessen venni a tetejét, mióta igen, én nem adok. Sajnos tudom, hogyan működik :( két év vk elég volt.
2019. okt. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik, hogy belenéznek. Így elvesztette az egész a "varázsát". S tudom jól miket csinálnak ők is... Sajnos!

Viszont való igaz, hogy vannak őrültek és olyanokat raknak a csomagba, amit nagyon nem kellene. :(


Rendszeresen részt vettem a cipősdoboz akcióban, de 2 éve magán családoknak ajándékozok. Olyanoknak, akiknek személyesen adhatom át és tényleg rászorulnak, örömet okoz nekik bármi.


Amennyiben postázod, szerintem egy kis karácsonyi csomagolás nem árt, hisz azokra jobb ránézni, de ez személyes vélemény.

2019. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogyan működik a dolog? :/
2019. okt. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!