Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 10 és fél éves lánynak ajándék...

10 és fél éves lánynak ajándékötletek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs h mit kaphatna 😃

Társasok vannak kreativ készletek vannak színezők nagyoknak van...olvasni nem szeret 🙃

Telefonja van...ugye mai világba azt szeretik 🤷‍♀️ Ruhája van

Vkinek ötlete?


2019. okt. 20. 08:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Édesség, sütemények, fényképes album, mozijegy, színházjegy, smink- készlet, telefontok, telefonos kiegészítők, karácsonyos bögre és más ünnepi cuccok.

Nézz utána, hogy mije nincs neki, és/vagy mire vágyik. A karácsonyi ajándékozás arról is szól, hogy jobban, mélyebben megismerjük a másikat.

2019. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem írod le, hogy te kivagy. Mennyit is szánsz rá.


Persze van ruhája, de 10 évesen növésben van és már a divat iszonyatosan számít, így új ruhára mindig szüksége van.


Társasokból ezer féle van , de ugye ahhoz kell partner is.


Nekem a lányaim ennyi idösek és ök Playmobilt nyomják ezerrel. Imádják.

De a nagyobbiknak a legnagyobb ajándék, ha valamit csinálunk. Pl mozi, falmászás, kalandpark, uszoda, szülinapjára ezekbe kapott utalványokat a barátaitól...

2019. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az anyukája vagyok 🙂

Persze ruhát is kap csak ugye annak nem “örül” annyira...

Társashoz a tesója még kicsi partnernek úgyh mi vunk v a mama

Az évek alatt felhalmozódott minden mert kap pár helyről...túl jó világ van 🙃 és az a legjobb h oda is én találjan ki h ők mit vegyenek 😂

Apjával horgászni is jár

Lehet h vmi élményt fog kapni meg egy kis apróságot

2019. okt. 20. 09:21
 4/21 anonim válasza:
39%
Nem is csodálom, hogy a ruhának nem örül annyira, hamár 10 évesen mobiltól kezdve mindent megkap. A Karácsonynak egyébként nem erről kellene szólnia. Sajnálom a gyereket, hogy ilyen családban nő fel, ilyen értékrenddel.
2019. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolso fel eve van mobilja...nem tartozunk a felsobb retegbe de a mai vilag sajnos mar ilyen

Van aki mar ovis korba azt vesz a gyerekenek 😕

Es nem kell sajnalnod a gyerekem mert ha rosszul viselkedik nem tanul ugranak a modern dolgok mig nem javit az iskolaban 😎

2019. okt. 20. 15:30
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Lehet hülyeségnek hangzik, de miért nem kérdezed meg tőle? Persze meglepetés meg minden, de ha nem fog tetszeni neki, akkor az lesz a baj.


Én 17 éves vagyok és a játékaimat sosem használtam túl sokszor. Ott fognak maradni pár játszás után.


Merész ötlet, de teleszkóp. Miért ne? Valószínűleg nem fogja minden este az eget bámulni vele, de varázslatos az űr. 10 év múlva is előveheti a padlásról, és nézegetheti.


[link]


Függőágy a szobába. Miért ne? Tartós és szórakoztató.


[link]


Láttam, hogy nem szeret olvasni..de hátha érdeklik az ősemberek.


[link]


Pléd? Valamilyen ölelni való maci? Hangulat világítás a szobájába? Világítós csillagok a falra?



Nem is értem miért van telefonja..bár ön tudja.


Nevelés tipp: ne adjon meg mindent neki. Dolgozzon meg érte. Segítsen a házimunkában például. 10 évesen már megteheti(elnézést, ha szokott segíteni szó nélkül).

Ön vétett egy nagy hibát. Vett neki telefon, amiben nem vagyok biztos, hogy a gyerek fizette ki.


13 évesen kaptam ez első okostelefonomat. Amire hónapokon keresztül gyűjtöttem a pénzem. Életem egyik legjobb napja volt, amikor magamnak vehettem és egy pillanatra felnőttnek érezhettem magam.


Egyszerűbb megkérdezni tőle, ha már van telefonja akkor elviseli, hogy nincs Jézuska

2019. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Vigyétek el cirkuszba.
2019. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
ha szeret dekoralni, ez is jó : [link]
2019. okt. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
és ez is [link]
2019. okt. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ennyire erdekes h van teloja 10 evesen? Itt a kornyeken a gyerekek 95% azzal futkoz alsoban 😄 jah es facebookozik,az nincs neki

Nyilvan nem azert kapta mert ketteseket hordott meg epphogy atrugdaltak a kov.osztalyba....

Neki az a dolga elsosorban h tanuljon aztan csak azutan van telozas es nem este 9-ig,segiteni is szokott szereti is 🙂

De mivel lakasba elunk fuvet nyirni kapalni nem kell mint anno nekem gyerekkoromba 😎

Koszonom a valaszokat !

2019. okt. 21. 06:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!