Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Még messze van, de már most...

Még messze van, de már most azon gondolkodom hogy milyen karácsonyi ajándékkal lepjem meg a páromat? Csak nem jut eszembe semmi olyan amit már ne kapott volna tőlem. Kérhetnék tanácsot tőletek ezzel kapcsolatban? Inkább hölgyek tanácsát kérném. 27/F

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 01:37
 1/7 anonim válasza:
Nem mindegy a kapcsolat jellege, kora. Jó pár év együttélés után már belefér a robot porszívó, de 1-2 év után még parfüm meg ékszer, meg közös utazás.
2019. okt. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen régi az ismeretség? Hol és hogyan ismerkedtetek meg? Mennyi idős Szíved Választottja?


Jegyesoktatás? Lánykérés? Házassági tervek? Gyermekvállalás?

2019. okt. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mint az összes ilyen jellegű kérdésnél, itt is azt tudom mondani, hogy nem ismerjük a párodat. Engem meg lehet venni kilóra könyvutalvánnyal, kondi bérlettel, de egy ékszertől sikitófrászt kapnék és nagyon szomorú lennék, hogy a párom ennyire nem ismer, hogy ékszert vesz.


De mi 4 év után már megbeszéljük mit szeretne a másik. A párom utalványt kér az egyik férfi ruha üzletbe, vagy egy rollert :D én meg a szokásos Libri utalványomat és sok zoknit, illetve szintén utalványt az egyik fehérnemű üzletbe. És akkor mindenki megveszi magának azt a színt, métert amit szeretne, de mégis egymástól van.


De az első években és amíg nem voltunk össze költőzve mindig lestük egymást év közben, hogy kinek mire lenne szűksége, és neha bizony benéztük, mert amire vágytunk azt időközben más is megvette...szóval mi inkább megbeszéljük.

2019. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát az utazást azt nevenapjára kapta(Hajdúszoboszlón voltunk).

Kondibérletet tuti nem mert nem az a kondizós fajta.

Zoknit,fehérneműt minden hónapban vesz ő magától is.

Az ékszert ő se nagyon szereti.

Amúgy lassan 2 éve hogy együtt vagyunk,társkeresőn ismertük meg egymást.

2019. okt. 23. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

# 2/4 Gyermekvállalás, mint ajándék? :D Ezt hogy kell elképzelni?


"No, Julcsi, gyere ide! Karácsony alkalmával most jól felcsinállak!"

2019. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
67%
Helló én egy 11 éves lány vagyok lehet, hogy nem lesz jó az ötletem de szerintem ha egy teásdobozba mindenféle csokit meg kuponokat raksz az egy jó ajándék lehet.
2019. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Táska, cipő, pénztárca, kártyatartó, parfüm, sál, óra

Ezekből valami drágább darabnak szerintem mindenki örül, mivel ezekre mindig szükség van, de magunknak sokszor nem olyan márkát/árkategóriát választunk, amire tényleg vágyunk. Pl. egy Furla pénztárca, Fossil óra nagyon szép ajándék lehet! :)

2019. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!