Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak édesapámnak karácson...

Mit adjak édesapámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sajnos idén semmi ötletem sincs hogy mit adjak apukámnak, ebben szeretnék segítséget kérni. Tudom, még csak október van, de ha esetleg valami DIY ötletet mondtok ami tetszik, arra azért szeretnék egy kis időt hagyni.

Néhány dolog apukámról:

47 éves biológus, eléggé tudományos beállítottságú. 4 lánya van, szereti az állatokat. Szeret hosszú időt eltölteni kis mütyűrök tanulmányozásával, szétszedésével, megjavításával. Sokat utazik külföldre a munkája miatt. Az élete a családja, mindent megtesz azért hogy nekünk mindenünk meglegyen, boldogok legyünk. Állandóan kényeztet minket meg anyukánkat, süt-főz ha megkívánunk valamit.

Amint az elején már emlíettem, szívesen belevágok valami DIY projektbe. Sajnos sok pénzem nincs, egyetemre járok ami minden időmet felemészti így sajnos nem dolgozom. A keret 5000 forint, ennél többet most nem tudok megengedni.

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

19/L



2019. okt. 24. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Fotóalbumot szép emlékekkel.
2019. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A fotóalbum szerintem is jó ötlet, én is azt fogom adni a szüleimnek. Mint említetted apukád szeret szét- összerakni dolgokat, ezért egy olcsóbb szerszámkészlet szerintem nem rossz ötlet. Esetleg valami kisebb családi emlék, például állatkert vagy hasonlók ami belefér a keretedbe. Esetleg valami tudományos könyv is tetszhet neki.

DIY ötletek:

[link]

2019. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!