Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit adtok a családban...

Kinek mit adtok a családban karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mit főztök 22.-23.-24.-25.-26. án?
2019. okt. 24. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Még azt sem tudom, hogy holnap mi lesz, nemhogy ennyire előre :D

Amúgy szerintem valami hasznos dolgot, amire szükségük van, illetve nem várják el drága ajándékot vegyek.

Szerintem csont leves, meg valami husi.

Idei első közös karácsony a párommal. :).

Illetve otthon még nem tudjuk mi lesz.

Majd ki találunk valamit.

Fogalmam sincs.

2019. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Az is lehet, hogy a 22 23 dolgozni kell....
2019. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Anyuval szoktunk osztozkodni. Övé a halászlé, a sült hal, a rántott hús. Enyém a töltött kápi, birkapöri, a tésztasaláta, a zöldségköretek. Sütit is elfelezzük, hogy kb. egy árban legyenek. Aztán viszünk át egymáshoz, így spórolunk egy kis melót. Ajándékot még nem mindenkinek tudom. Apunak horgászboltban veszek ajándékutalványt. Anyunak nem tudom, tesómékkal nem ajándékozunk, sógorékkal sem. A gyerekeknek játékokat. Anyósnak meg amit kér. Egymásnak akváriumot.
2019. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tesónak könyv, maméknak különleges lekvár-válogatás, szüleimet, páromat még nem tudom.

22-23-án még semmi különlegeset nem fözünk. 2. Karácsonyunk lesz párommal, még nincs kialakult meni 24-ére. 25-én maradék, 26-án családhoz megyünk ahol mindig ugyanaz a menü: húsleves, töltött káposzta, rántott hús.

2019. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Első sorban szeretetet, a többi csak körítés.


Halászlé, rántott paprikás hal krumpli salátával. Meg anyu süt sütiket.

2019. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Mi nem szoktunk ajándékozni. Amúgyis szétesett már a család.

Én csak kókusztekercset meg mézeskalácsot csinálok, anya meg a többit: halászlevet, rántott húst valami körettel, salátát.

2019. okt. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi igazából körbe kérdezzük egymást, föleg ahol nem tudjuk eldönteni mi legyen.


Pl gyerekekkel listát iratunk, amiböl csak pár dolgot kapnak, de a vágyaik óriásiak.

Èn már mondtam a férjemnek, hogy egy vezeték nélküli porszívot akarok. De utoljára mikor müszaki boltban voltunk megmutattam melyik a nagy vágyam.

Anyósék egy nagy norvég körútra mennek a tavasszal, oda kapnak egy kirándulást hozzá.


Anyámék a nagyobb probléma, ök soha semmire sem vágynak, és ha igen akkor azt rögtön megveszik. Mi a férjemmel másképp vagyunk olyan dolgot ami nem létszükséglet nem veszünk meg rögtön és inkább egy magas minöségüt veszünk akkor amikor eljön az ideje.


Rengeteg olyan dolog van amit úgy szeretnék, de nem veszem meg mert... Na ezeket mindig mondom a férjemnek, és ebböl kapok meg valamit. A férjem is így van. Pl iszonyatosan szeretne a kedvenc foci csapatától egy sapkát, az xboxhoz valamit(azt sem tudom mi az), a laptop táskája kikopott egy helyen, és a barátaival mindig egy sport eseményre mennének, így van választásom.

2019. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

Semmit. Szívből gyűlölöm a karácsonyt és összes idiótát, aki kivágja a kedvenc fenyőmet és azt hiszi, hogy három nap alatt be lehet pótolni 350 nap szeretet- és törődéshiányát és egy vacak, semmire se jó, csak újabb szemetet termelő ajándékkal ki lehet pipálni ("ez is megvolt") a Szeretet Ünnepét.


Mert elvileg az volna. Ajándék, fenyőfa és minden szXrság nélkül a szeretet, az újjászületés és a fény ünnepe. Ma már csak a Prifit Ünnepe és az Álszentségé.


Ráadásul a kedvenc évszakom a mostani, az ősz. Azt is elrontják azzal, hogy már karácsonyoznak, holott van még két hónap addig, Adventig számítva 1.


Félsz az elmúlástól? A haláltól? Az egyedülléttől? Nosza, állj neki októberben karácsonyozni! Hányok az egésztől!

2019. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
anyukamnak orias bogre, mert amit eddig hasznalt munkahelyen az eltort. apamnak termoszt kavenak, mert sokat vezet munkaba. a tobbieknek meg nem tudom
2019. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Családtagjaimnak könyveket, sok-sok édességet, emlékkönyveket, ruhákat veszek.

Süteményeket dec. 21-én kezdek el sütni: mézeskalács, zserbó, linzer, kókuszgolyó lesz, a bejglit 24-én sütjük meg. Lehet, hogy kuglóf és püspökkenyér is lesz, de nem biztos.

24-én szentestére aszalt szilvával töltött csirke lesz krumplipürével, almaszósszal, párolt zöldségekkel, 25-én a szentesti maradék, 26-án rántott csirke, rántott sajt rizzsel, tartárral. Lehet, hogy lesz még töltött káposzta is.

2019. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!