Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit keszitetek/ vesztek...

Ti mit keszitetek/ vesztek karacsonyra a baratnotoknek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 20:04
 1/4 anonim válasza:
56%
Bocsi, hogy barátnőként válaszolok, de én a barátomtól plüss Nifflert kértem. Ez egy varázslény a Harry Potterben. :D
2019. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Én tavaly cipőket, táskát, arcápolási termékeket kaptam a barátomtól. :)

Idén ebook olvasót szeretnék:)

2019. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En egy dobozt rakok nekik ossze - home made (hazi!) lekvarral, testradirral, stb. Ezeket en kesziten el, gusztusosan csomagolva. Ezen kivul max nehany kiegeszites (narancs, dioval szorom tele a dobozt).
2019. nov. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én 3 barátnőmmel adok az egyiknek valószínűleg veszek egy ilyen szívószállal karácsonyi üveg/poharat és abba rakok egy arcmaszkot kézzel készített karácsonyi csokikat cukorkát és ennyi

2.A másodiknak filmes dobozt csinálok van egy kissebb cipős doboz amit lefedek csomagoló papirral rakok bele popcornt,egy kissebb papír zsepis zacskót,filmes listát(ötleteket, hogy mit nézzen meg)chipset,és ugyanolyan karácsonyi csokikat.

3.A harmadiknak vagy ugyanúgy veszek egy üveget vagy egy befőttes üvegbe rakok arcmaszkot,ugyanolyan karácsonyi csokit mint a többieknek,Cukrokat és egy kisseb illat gyertyát.


A karácsonyi csokit úgy készítem, hogy olvasztok fehér csokit meg tej csokit ezután kirakom vagy Sütő papírra vagy formákba(ha Sütő papírra akkor ilyen kör alakúra).Mielőtt még kiöntöm a csokit a sutőpapirra formákba először szórok bele ilyen sprinkelst tudod az a szórás ami karácsonyi színekben lesz(zöld,piros).Miután megszilárdult bele rakom eggyenként ilyen átlátszó csomagoló papírba és megkötött egy piros szalaggal.


Akikkel meg csak ilyen simább baráti kapcsolatban vagyok azoknak nyomatok egy képet és rakok mellé egy csokit azt kész!


Én ezeket adom!

2019. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!