Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnatok nekem olyan karacsony...

Tudnatok nekem olyan karacsonyi ajandekot/ajandekokat mondani aminek egy ferfi orulne?

Figyelt kérdés
Ez mindig hatalmas nagy kerdojel hogy mit vegyek a ferjemnek ,mindig azt mobdha h nincs szuksege semmire de meg szeretnem lepni. Mert o mindig jo ajandekokat vesz. 1 eve vagyunk hazasok. Esetleg le irhatnatok hogy ti mit vesztek a parotoknak stb...koszi a kommenteket!

2019. nov. 5. 12:49
 1/9 anonim válasza:
100%

Hát ezt szerintem neked kéne tudnod tekintve, hogy 1 éve a férjed, te gondolom mindenkinél jobban ismered. De azért remélem tudok segíteni leszbiként.😂


Szerintem vegyél neki a hobbijával kapcsolatos ajándékot, vagy valami vicceset amin biztos jót nevetne, vagy a szexel kapcsolatosat pl. bilics vagy ilyesmi, de ez azon is múlik, hogy milyen perverz a férjed. Ha vannak kedvenc sorozatai vagy filmjei akkor vegyél azzal kapcsolatos ajándékot. Vagy mondjuk melyik férfi ne örülne egy wellness hétvégének vagy valamilyen technikai kütyünek.


Remélem segítettem.


21/L

2019. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vmi erotikus?

Pl bilincs, fehernemu stb.

2019. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fehérneműt szerintem ne. Az kimerül annyiban, hogy eltakarhatja velem az ormányát, bármilyent is vesz. Ha pedig nőit vesz, az meg a saját ajándéka lesz gyakorlatilag.


Én lehet "élményt" ajándékoznék neki, valamit csak kipróbálna szívesen.


Esetleg a hobbijához valamit, ami kéne vagy ami kifogyott már neki.


Mi az érdeklődési köre amúgy? Mit szeret csinálni?

2019. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A feleség ajándéka lenne a női, persze. És szerintem mára ez az utolsó mondat, amit leírok, mert ma nagyon nem megy a fogalmazás. :D
2019. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 evimeri ***** válasza:
76%
Én 25 éve vagyok a párommal, de a mai napig nem tudom mit vegyek neki ünnepekre. Egy új telefonnak minden évben örülne - így is cseréli 2 évente -, de azok nagyon drágák. Hobbija nincs. Szóval ne izgulj. Nem te vagy az egyetlen, aki tanácstalan.
2019. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
masszazs berlet? Esetleg te adod neki a masszazst? Enyem nagyon szereti ;)
2019. nov. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiket én eddig vettem a férjemnek, amivel sikerült meglepnem és nagyon tetszett neki, azok a következők:

- Bőr pénztárca (észrevettem, hogy amit használ, már pár helyen kifeslett. Lemértem a meglévőt, hogy méretre ugyanakkora legyen, kb. ugyanannyi zsebbel)

- Két whisky-s pohár az érdeklődési körének megfelelő gravírozott mintával (akkoriban különböző fajta whisky-ket vett és kóstolt meg)

- Egy igényes bőr útlevél-borító világtérkép mintával (azóta is ebben tartja az útlevelét)

- Egy espresso kávéfőző, amivel hat csészényi kávé főzhető egyszerre (volt egy kétszemélyesünk, de az azzal főzhető mennyiséget mindig kevesellte)

- Egy bőrből készült krokodil figura (kulcstartó) - ezt egy külföldi úton vettem neki szuvenírként. Nagyon tetszett neki, sokáig a táskájára csatolva hordta, míg le nem szakadt.

2019. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát mi idén már nem ajándékozunk mert tök felesleges. Meg van mindenünk. Ami olyan azt megvesszük magunknak. Minek vegyünk egymásnak egy 10. parfümöt vagy 30. pulóvert?
2019. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gravírozott toll/zsebkés, határidő napló, könyv, karóra, parfüm, vagy vmi a hobbijával kapcsolatos kütyü. De ha nagyon válogatós ilyen téren, akkor ajándékutalvány műszaki cikkes boltba/horgászboltba/autós alkatrész üzletbe, stb.

Élményajándék: jegyek focimeccsre, versenyautó vezetés, élménylövészet, szabaduló szoba...

2019. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!