Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra barátnő...

Kecskebéka111 kérdése:

Mit vegyek karácsonyra barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja vagyunk együtt, de semmi ötletem sincs hogy mit vegyek karácsonyra barátnőmnek.

December 22-én van a születésnapja, azon gondolkodtam hogy egyben adjak egy nagyobb ajándékot, vagy külön kettő kisebbet?

Ötleteket előre köszönöm!

19F



2019. nov. 6. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Hát elkezdődött...

Nyilván mi ismerjük a párodat. Meg az összes ilyen jellegű kérdésnél mindenki párját. Keress rá a kérdésedre,1000 darabot dob majd ki tavalyról meg azelőttről és válogass...

2019. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondjuk tudnod kéne, hogy miket szeret. Az sem mindegy, mennyi idős.

Olyat vehetsz, ami hasznos (pl. kávé főző, vagy teás készlet, esetleg más hasonló cucc), de nem árt az sem, ha valami személyes az, amit veszel, mondjuk egy nyaklánc, vagy fülbevaló.

De az is lehet, hogy örülne mondjuk egy izgalmas könyvnek, mellé egy cuki plüss állatka, és rajta mondjuk egy bizsu karkötő, amit persze a gazdája, azaz a szíved választottja viselhetne. Ha szereti az édességet, akkor bonbon mindezek mellet. De jó választás lehet egy szép sál, sminkes cucc, vicces kesztyű, netán egy menő póló a kedvenc zenekarával/sorozata szereplőjéről. Csak a fantázia szab határt!

Vehetsz egy nagyobb, vagy két kisebb ajándékot is, mindegy. A lényeg: szeretetből adod, és kifejezed vele, hogy ő mennyire fontos a számodra.


Ja igen. Most nézem. Mivel a karácsonyhoz közeli a szülinapja, akkor inkább két kisebbet, vagy kombinált ajándékot vegyél. Kombinált alatt a fentiekben említett könyv+plüss+ékszert értettem. De ezek bármelyike behelyettesíthető.

2019. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szulinapra vacsora etteremben, karacsonyra nyaklanc.
2019. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Születésnapjára: süss neki valami süteményt és mellékelj hozzá egy szép képeslapot.

Karácsonyra: akkor add a "komolyabb" ajándékokat, ami legyen kapcsolatos a hobbijával, kívánságaival, mellé adj még édességet is.

2019. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dani.Illes válasza:

A két külön ünnepre két külön ajándékot adj. :)

Szerintem az élmények a legjobbak. Páros masszás, színház jegy vagy nézz szét a kuponos oldalakon.

2019. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy szép nyaklánc vagy fülbevaló - ha hord ékszereket -

szerintem is jó ajándék lehet.

Van valamilyen hobbija? Azzal kapcsolatban is kitalálhatsz valami személyeset.

2019. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!