Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit adnátok karácsonyra...

Ti mit adnátok karácsonyra egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon jártas abban hogy mi a menő. Nem vagyok vele olyan viszonyban hogy egy iphone 11et vegyek neki mert nem vagyok az anyja de mégis viszonylag nagyobb ajandékra gondolnék. Ha lenne ötletetek kérlek osszátok meg velem köszönöm!
2019. nov. 11. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem kérdezd meg az anyukákat, hogy mit szeretne

Ha esetleg csak 1 nagyobb dolog van, akkor vagy vegyél neki ajándék utalványt vagy esetleg szállj bele pénzzel a nagyobb dologba, azt lehet még anyukaja is díjazni fogja


(Csak zárójelben, egy 15 éves kezébe nem adnám oda a legújabb csúcskategóriás telefont, legyen az iPhone/Samsung vagy bármi...)

2019. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha érdekli a sminkelés akkor vennék neki smink cuccokat.

Vagy valami jó parfümöt.

Vagy valami szép ruhát.

Vagy valami könyvet.

Vagy akármit.

Mi honnan tudjuk mi érdekli, milyen a stílusa?

Amiket leírtam nem igaz neked nem jutott eszedbe.

2019. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ha mindössze egy új csodatelefon jut eszedbe a lányról, nem tudom mennyire felületesen ismered, de nagyon. ehhez képest nagyobb ajándék? fura.

amúgy ja, így ismeretlenül nehéz bármit ajánlani, de úgy látom, te magad sem ismered nagyon

2019. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel sajnos 2 külön országban élünk így nem igazán tudok vele olyan sűrűn kommunikálni sajnos több okból. Nem azt szerettem volna hogy talájátok ki a semmiből csak hátha valaki korabeli is látja a kérdést és hogy ő minek örülne. Nem ma voltam 15 éves változik a generáció. Gondoltam hátha van olyan dolog amiért egyaránt rajong mindenki.

(Smink meg ilyesmi eszembe jutott de nem használ nagyon semmi ilyesmit)

Nem azokra a kommentekre lennék továbbra se kíváncsi, hogy hihetetlen hogy nem ismerem és hogy nem tudon mi kell neki. Mert ismerem és innentől pedig már magán téma a család(szerintem)


((Nyilván nem vesz az anyja se neki iphone 11et csak egy péda volt))

2019. nov. 13. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2019. nov. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!