Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti várjatok a Karácsonyt?

Ti várjatok a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Miért?

2019. nov. 11. 22:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Mert akkor együtt lehetünk a szeretteinkkel
2019. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Akivel tölteném halott.
2019. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább a tavaszt várom.
2019. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Is-is


Várom, mert szeretek a családommal lenni és remélhetőleg megyünk barátomek családjához is az ország másik végébe


De nem várom azt az időszakot, mert akkor van vizsgaidőszak 😕

2019. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Már október 13-án megérkezett! :)
2019. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Nemigazán. Akit szeretek, azzal úgyis együtt tudok lenni, süteményt sütni meg lehet bármikor. Amúgy most már azt hiszem, eljutottunk oda, hogy a Karácsony nem kifejezetten rossz, hanem csak semleges, nem oszt, nem szoroz. Tehát nem ad semmit hozzá a hangulatomhoz,de már el se vesz.
2019. nov. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még, zöld pacsi garantált!
2019. nov. 12. 01:12
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon kettős érzés. Várom (ahogy mindig is), mert ahonnan én jövök ez mindig a nagycsalád közös ebéd/vacsora összejöveteléről szólt, ahol mindenki beszáll valamivel a főzés/sütésbe, utána az elpakolásba, mosogatásba, így nem egyvalakinek megterhelő és helyette lehet beszélgetesre koncentralni. A felnőttek egymást rég nem ajándékozzák. A gyerekek kapnak ajándékot, nekik megvan a mi van a fa alatt érzés. Imádják. (Amikor én gyerek voltam akkor is. Van csillagszórózás.

A szűk családdal is várom a 24-i estét, az meghittebb, előtte jo egyutt diszíteni a fát, készülődni.


Amit viszont idén nagyon nem várok az elmúlt évek nagyon negatív tapasztalatai alapján és ez szinte ki is öli belőlem az örömteli várakozást, az a férjem gyerekeivel közös karácsonyozás. Ilyenkor sose volt szokás a közös időtöltés a készülődéssel. Tavaly az egyik gyerek kijelentette ez neki semmit nem jelent, minek diszíteni a lakást stb. (Bezzeg előtte a méregdrága ajándékot AKAROK Karira az sokat jelentett.) Erőltettem a finom ebédet, bejglit, mindent, de semmivel nem sikerült bármiféle olyat előhozni belőlük, hogy lássak örömöt az arcukon. A saját apjukat a pokolba kívánták, gúnyolodva röhögtek és hülyéskedtek, egyedül az "ajándékosztást" várták, de ha nem pénzt kaptak vagy az ajándék mellé nem járt boríték, akkor az arcukon látszódott, hogy kb. d.gjuk föl.

Az idei évben már az egyik az apja halálát várta, hogy örököljön. Ezek után várni velük a Karácsonyt? Csak remélem nem fogunk a hírekben szerepelni, mint vérfürdőbe torkolt a Karácsony a ..családban. Nekem a velük való karácsonyozás helyett kirándulni, moziba menni lenne kedvem vagy csak olvasni a fa mellett.

Előre tartok a tiszteletlen, bunkozo viselkedesuktol a ferjem felidegesitesetol attól, ahogy a pénzváró mohosag kiül az arcukra, és ahogy tespednek a nappaliban és röhögnek vagy épp a gyerekeinket szívatják. Nekem meg kedvesen tűrnöm kell a férjem kérésére.

2019. nov. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon nem.

Én már most várom, hogy legyünk túl rajta, és végre legyen nyugalom, csak térjen vissza az élet a normális, békés kerékvágásba.

2019. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
az adventi időszakot jobban szeretem. szép a város ahogy ki van világítva, szeretek készülődni rá, mézeskalacsot sütni, lakást disziteni.
2019. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!