Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Apro hangulatos dolgok otthon,...

Apro hangulatos dolgok otthon, mint pl gyermekkorban?

Figyelt kérdés
Kozel 40 evesek vagyunk,10 eve eggyut elunk,gyerek nelkul. Regebben hangulatos karacsonyi dekoracioval diszitettuk a lakast,de az elmult par evben mar kezdjuk hanyagolni es kezdunk beletorodni hogy magunkra maradtunk. Rokonok csalad baratunk nincs. De szeretnem vissza hozni a varazst a lakasba az unnepekre. Ti milyen apro hangulatos dolgokkal keszultok az unnepekre?

2019. nov. 12. 06:54
 1/5 anonim válasza:
Mi az összes ablakra égősort teszünk az ajtóra is teszünk díszt illetve asztali díszként adventi koszorú házilag.
2019. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen ahogy az elsö kezdte az alap dolgoknál maradjatok.


Ègök mindenhova. (ezer kicsi elemes égösort lehet kapni)

Adventi koszorú.

Be mész egy dekoros boltba és ott veszel pár darab dekot.


Ha pedig a gyerekes dekorációk hiányoznak én szívesen küldök neked párat, a lányaim ipari mennyiségben gyártanak minden gyerekes dekot...

2019. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a szegfűszeggel díszített narancs és a karácsonyi Bojtorján album egyből visszahozza a gyerekkori emlékeket. Illetve nálunk csak akkor készült régen kókuszgolyó és hatlapos. Ez megtartottam az én családomnak is. :)
2019. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyűjts fenyőtobozt,fújd le műhóval,ragassz rá valamilyen szép szalagot és már akaszthatod is ablakba,ajtóra,szekrényre, bárhová...


Tavaly csináltam olyat,hogy fenyőágakat tettem vázába és mézeskalácsokat,apró szalmadíszeket,apró gömböket aggattam rá. Tekerhetsz rá elemes kis ledes égősort is.


Pinterest oldalt tudom ajánlani,nagyon jó dolgok vannak rajta.

2019. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi pont veletek azonos korosztályú, 10 éve együtt élő, gyermektelen házaspár vagyunk. Azzal a különbséggel, hogy mi csak szentestét töltjük kettesben, mert ahhoz ragaszkodunk, a többi napon családhoz utazunk. Viszont felnőttként szeretném én is visszahozni a gyerekkori karácsonyok hangulatát, ami maga volt a csoda. Mi ezt úgy szoktuk megoldani, hogy már adventben dekoráljuk a lakást: főként karácsonyfadíszekkel. Van több szettünk, ami nem lesz a fán, azzal díszítjük a lakáa különböző pontjait, pl: gömböket szoktam rakni üveg vázákba és tálakba, ill. ugyanígy gyöngygirlandokat üvegedényekbe, sok gyertyát, mécsest használunk ( mondjuk ez alapból is megvan, ált. LED gyertyák vannak, de ilyenkor több az igazi.) Az adventi koszorú a nappali asztalon van végig, girlandokat futtatok a szekények tetején, felakasztom őket a falra, könyvespolcra fektetem, angyalkákat, gömböket lógatok pl. fogantyúkra. Nem esek túlzásba (bár nagy a kísértés, ilyenkor sokminden belefér szerintem a díszítésbe, ha máskor visszafogottabb is a stílus), de a hangulat megvan. És szeretjük a karácsonyi zenéket is, azok is szólnak már novembertől. A bejárati ajtóra is szezonális dísz kerül. Szép ünnepet nektek!
2019. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!