Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a páromnak karácson...

Mit vegyek a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még van idő, de már most gondolkozom rajta de nem tudom. És tudom hogy ezer ilyen kérdés van, de egyikben sem találtam meg a megfelelőt, hátha most mond valaki valami jót. 28 éves férfi és kb mindene megvan.
2019. nov. 17. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

:D

28 éves férfi és kb mindene megvan.


Ebből kéne kitalálnunk mit vegyél neki? :D Mit szeret? mi a hobbija? ilyeneket nem akartál leírni? ... Egyébként meg ajandékozz élményt, utazás, főzőkurzus, gokart, hőlégballonozás...

2019. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%

Az a baj, hogy aki 28 éves és dolgozik valszeg mindent megvesz magának ami kell. Persze a realitások talaján maradva (nyilván kéne neki sportkocsi is, de azt nem igen tudsz neki venni).


Nehéz eset. Esetleg azt lehet kipuhatolni, hogy mi az amire vágyna, de nem venné meg magának. Pl. ha van kedvenc zenéje, de nem venné meg az albumukat, lehet örülne ha azt kapná tőled.


Sajna én is ilyen vagyok. Dolgozom, ami igazán kell úgyis megveszem magamnak, de nem vagyok egy nagy igényű ember. Nem használok ékszereket, parfümöt stb.

2019. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
64%
Vegyél neki kokaint, aztán jövő karácsonyra nem lesz ilyen gond vele, hogy mindene megvan.
2019. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
57%
Ha mindene megvan, ne tárgyat, legalábbis ne pénzen készen megvehetőt. Vagy élményt, ahogy valaki írta. Wellness, utazás, belépőjegy stb. Ha van rá pénzed. Ha nincs, akkor pl.egyedi fotókönyv a kedvenc közös képeitekből.
2019. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Vidd el őt valamilyen sport eseményre,dumaszinház,valahova fürdeni Stb..
2019. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy mindene megvan, az egy dolog. De lehet, hogy utál ilyesmiket venni, hogy borotva, tusfürdő, parfüm, zokni.

Csinálhatnál neki ilyesmi ajándékcsomagot, mehet bele csoki is. És mondjuk egy kaparós sorsjegy :)

Mozi, színházjegy, fürdőbelépő, ilyenkor télen az is tök nagy élmény (szauna, pezsgőfürdő, stb).

Ha szeret olvasni, akkor könyv.

2019. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló korosztály vagyunk, és ilyenkor színház vagy koncert jegyet szoktunk adni egymásnak, vagy megbeszéljük mi az az összeg amit egymásra költenénk és azt elutaljuk egy, a szívünkhöz közel álló alapítványnak. De ez inkább Valentin napkor az állandó ajándék.


Még azt is szoktuk csinálni, hogy adunk egymásnak egy listát a leginkább vágyott könyvekről és akkor abból a listából választunk.


De másmilyen élményt is szoktunk adni, a meglepkék honlapján van néhány nagyon jó dolog.


Idén a párom utalványt kért a Zarába, mert utál ruhát vásárolni, de az utalvány kötelezni fogja rá, így muszáj lesz neki :)

Plusz nála nem lehet mellé lőni egy finom ír vagy japán whiskeyvel, ahogy nálam sem.

2019. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy aki 28 éves és dolgozik valszeg mindent megvesz magának ami kell. Persze a realitások talaján maradva (nyilván kéne neki sportkocsi is, de azt nem igen tudsz neki venni)."


Nagyon jól megfogalmaztad a problémát. :D köszönöm szépen a válaszokat. Szét nézek majd milyen program lehetőségek vannak a környéken bár nem egy otthon ülős típus szóval kicsi az esély hogy találok olyat amiben még nem volt része vagy ahol még nem volt.

2019. nov. 17. 18:19
 9/11 anonim válasza:
Készíts valamit neki.
2019. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lombszívót.
2019. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!