Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Cipősdoboz akcióban szeretnék...

Cipősdoboz akcióban szeretnék részt venni. Mit vegyek egy 15-18 éves lánynak? Törékeny nem lehet.

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Tusfürdő,golyós dezodór,tampon, hajfesték,rúzs,hajvasaló.
2019. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyra tampon? Az igen...

Édesség, testápoló-tusfürdő stb. csomag (ha eredeti dobozban van, nem fog kifolyni), lehet valami smink cuccot is(körömlakk pl. nem törékeny, ha kicsit becsomagolod). Tudom, naiv vagyok, de könyv. Igényes, nem gagyi bizsuk. Szép notesz, naptár. Kesztyű, sál, zokni, aminél annyira nem számít a méret. Pici karácsonyi angyalka stb, a hangulat miatt.

2019. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Romantikus regény, határidőnapló, testápoló, díszgyertya.
2019. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Felnőtt vagyok, de vérig lennék sértve ha tampont kapnék karácsonyra

2019. nov. 18. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó ötlet a tampon, mert kelet mo-on olyan szegény családok vannak, ahol a lányok azért nem mennek iskolába mert megjött nekik, és nincs pénzük tamponra vagy betétre.
2019. nov. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

vibrátor, műbráner, sikosíto. Mellplasztika, szilikonszáj utalvány. Pont belefér egy cipősdobozba.

Toronyora lánccal nem annyira. Ráadásul törékeny is.

2019. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szerintem jó ötlet a higiéniai motyó, ha olyan helyre jut, akkor hasznos lesz nagyon. Nem ez lesz a doboz fő "éke".


Én mondjuk inkább betétet raknék be fiatal lánynak, bár én is használtam már 15 évesen tampont... (off)


A pipere is jó lehet, körömlakk, szemceruza, fésű, hajcsat, karkötő pl.


Egy naplót is tehetsz bele valami jópofa tollal, pl unikornisos, vagy valami mintás csacskaság. Egy jó könyv valami híres, tudós, céltudatos nőről, aki ösztönzőleg hathat rá.

2019. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Összeállítottam a csomagot.

Tettem bele egy vadonatúj body-t szép csipkés nyakkal és ujjakkal, csilivili lila neszeszert (fogkefe, fogkrém, halvány körömlakk, szempillaspirál, nedves sminklemosós törlőkendő, kézkrém, ajakápoló, kis tubusos szappan hogy bárhol kezet tudjon mosni), tusfürdő, testápoló, 10 milis parfümöcske, tea, édesség.

2019. nov. 20. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!