Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek apának karácsonyra?

Mit vegyek apának karácsonyra?

Figyelt kérdés

Egyébként 16 éves fiú vagyok és nem tudom apámnak mit cegxem így hogy légyszi ha van ötlet akkor írd le!


Amit tudni kell róla:


38 éves

Nagyon szeret horgászni, de már van egy csomó horgászos holmia


Továbbá szereti a jó filmeket


Szeret barkácsolni


A különleges parfümöket, de már az van neki


A személyre szóló, egyedi ajándékokat


illetve kézzel készített dolgoknak nagyon tud örülni de sajnos béna a kéz ügyességem


Sportolni nem sportol, mondjuk ideje sincs rá!



Röviden kb. ennyi várom az ötleteket!



2019. nov. 18. 20:45
 1/5 anonim válasza:
Multiszerszám vagy horgászbicska.
2019. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valami gravírozott cucc (pl kulcstartó), vagy fényképes/feliratos bögre.
2019. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2019. nov. 19. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
A gravírozott kulcstartó jó ötlet. Vagy valami jó feliratos bor, esetleg egy jó könyv. Vagy bicska. Az nálunk nagy siker volt. Azt is lehet gravírozni.
2019. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki valamit , az a legolcsóbb, és még személyes is, és nem megy el a zsebpénzed, amit azért kaptál, hogy magadra költsd, mert neked nincs saját kereseted; így nem tudod megvenni azokat, amiket te magadnak szeretnél. Ha van kereseted, akko nem mondtam semmit, csak a rajzolást, tehát azon kívül:) Vagy pl egy ilyen speckó 3D-s képeslapot. :) Vannak ötleted, és kicsit átvariálod. :) pinterest nevű kreatív képes oldalon is bizta vannak ötletek.
2019. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!