Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Írtam egy verset a crushomnak...

Írtam egy verset a crushomnak és mit gondoltok a versről? Őszinte véleményeket kérek!

Figyelt kérdés

Boldog karácsonyt Laca

Ezért kezdek én most dalba

Kellemes ünnepeket kívánok

S legyen boldog a karácsony

Egy dolgot szeretnék kérni

Csak azt, hogy veled tudjak lenni

S legyél mindig vidám

Mert elszökik a kutyám

És ha talán hozzád menne

Hozd vissza nékem

Ha kérnélek, hogy ölelj meg

Akkor kérlek lepj meg

Remélem jó lesz az újéved

És nagyon szeretlek téged!



2019. nov. 26. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ha te is bejössz neki, akkor valószínűleg tetszeni fog neki a vers. Tulajdonképpen értékelhetné, én még ilyet se kaptam soha, szóval...
2019. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Crush 🤪
2019. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy szép, de prózában írt szerelmeslevélnek jobban örülne. (Őszinte választ kértél!) :)
2019. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én nagyon örülnék egy ilyennnek és keresném, hogy ki írta.

Sok szerencsét

2019. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez iszonyat-cuki!! :) De ha pl véletlenül megmutatja egy barátjának, lehet, hogy az osztálytársai vicc tárgyává tesznek majd, és ő nem tud megvédeni. Hát, ez egy nagyon személyes dolog; ha aranyos fiú, hát, akkor gondolom nem fog kinevetni, és kérheted is, hogy ne mutassa meg másnak, mert ez személyesen neki szól. Szal ha tényleg aranyos, akkor nem nevet ki, és megköszöni hogy gondoltál rá, és ha megkérted, nem mutatja meg másnak, ha félsz, hogy kinevetnének. Viszont lehet egyébként ettől még, hogy cuki a vers, hogy nem lesz belőle semmi. Meg amúgy lehet, hogy simán megrökönyödik rajta. :) És akkor így kikerekednek a szemei, és felhúzza a szemöldökét, és nem tudja majd mire vélni, de egyébként nemtom; lehet, hogy egy próbát megér. :) Gőzöm sincs. Ha úgy érzed, pozitív lenne a fogadtatás, pozitívan reagálna, akkor az tök jó. De amúgy meg szal ha még eddig egyelőre sehogy sem viszonyul hozzád, akkor ez pl jó lehet, de akár lehet semleges is. Szal nemtom. Tényleg csak akkor küldd el neki, ha nagyon aranyos srác, nem egy 'beképzelt majom.'
2019. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az őszite véleményeket. Továbbiakban is várom az őszinte válaszokat...
2019. nov. 27. 07:09
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Sírni valóan bárgyú. Az meg nem valami kedves tőled, hogy csak egyetlen napra kívánsz neki jó évet.
2019. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
K**va gáz, de megnézném ahogy felolvasod neki sírva röhögnék xDDD
2019. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%
A versírást ne erőltesd, mert láthatóan nem megy.
2019. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!