Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti szoktatok új év előtt...

Ti szoktatok új év előtt fogadalmakat tenni?

Figyelt kérdés
Én azt szoktam, hogy dec. 1tol 31ig minden napra irok ki valami feladatot amit meg iden nem csinaltam meg es ja. Ti?

2019. nov. 28. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert semmi értelme, ezek az erőltetett dolgok úgy 2-3 hétig működnek általában. Amikor valamin változtatni akarok, azt nem kötöm időponthoz vagy ilyesmi feltételekhez.
2019. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem tudom betartani, illetve kedvem sincs számontartani, hogy mit tettem meg és mit nem. Ez olyasmi, mint a tavaszi nagytakarítás. Miért kellene nagytakarítás csak azért, mert tavasz van, ha év közben ügyelve van a tisztaságra? Azért, mert új év lesz, miért kellene előtte egy csomó fogadalmat tennem?
2019. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert úgysem tartom be.
2019. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már rég megfogadtam, hogy nem teszek újévi fogadalmat...

Hihetetlen, de bejött a fogadalom, sose szegtem még meg és nem is érzek rá kénysztetést..ez a tökéletes újévi fogadalom😄

2019. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nem, mert egy dátumtól nem függ semmi.
2019. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly megfogadtam, hogy kevesebbet gyakorizok. Majdnem összejött.
2019. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, volt hogy egyszer kétezer tettem, de nem jött össze.
2019. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló második mondatával egyetértek teljes mértékben! (Én sem szoktam ilyen időpontokhoz kötni a fogadalmaimat.)
2019. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!