Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen kissebb ajándékokat...

Milyen kissebb ajándékokat vegyek több 2 éves körüli gyereknek?

Figyelt kérdés
Sajnos az idén nem tudunk ott lenni az éves karácsonyi partin családi okok miatt. De szeretnék a gyerkőcöknek (kB 10en vannak) egy kis aprósággal kedveskedni. Gondoltam hogy egyforma csomagot csinálok, csak ugye fiúknak külön fiúsat, lányoknak lanyosat. De mit lehetne bele tenni ami nem kerül majd ilyen mennyiségben egy vagyonba?
2019. dec. 2. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Kemény kötésű könyv, pár szem szaloncukorral?
2019. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Könyv? Két éveseknek ? :D


Gondolom nem szeretnéd őket egészségtelen édességekkel tömni, szóval az kilőve.


Nekem egyik évben volt egy hasonló problémám, amikor 4 kisebb gyerkőcnek kellett ajándékot adni.

Fiúk, lányok, ne legyen veszekedès, hogy nem egyforma stb.. Nehéz.

Én akkor úgy döntöttem , hogy a Pepcoban nézek valami olcsó játékot. A fiúknak valami rendőrös-fegyveres-lövöldözős dolog lett (kb 700 Ft volt darabja, nagyon jól eljátszottak egymással hogy egyformák kaptak), a lányoknak pedig plüss ès játék baba. Ezek sem voltak eget rengető összegek.

2019. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Mert aztán a fegyver sokkal jobban néz ki egy 2 éves kezében... No comment.
2019. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Könyvre én is gondoltam, ilyen képes könyvre, vagy kifestő ceruzákkal... vagy mit tudom én
2019. dec. 2. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem két éves gyerekeknek vettem, természetesen csak példa volt, hogy mennyiből és hol lehet olcsón megúszni.

Én nem gondolom, hogy egy két éves tudja értékelni a kèpes könyvet, és szerintem nem is olyan olcsó, főleg, ha 10 gyereknek kell venni... Dehát Te tudod :)

2019. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt az álszentsèget meg hagyjuk is, kedves első hozzászóló, hogy egy gyerek szobájában csak rózsaszín felhő, könyv meg kèpessègfejlesztő játék lehet... :D

Tökéletes példa arra ez a hozzáállás, mikor az egyik szülő pár mindent megvett a gyereknek, de szerencsétlen mèg egy játék labdát nem látott és azzal akart játszani mikor meglátta a többieknèl...

Ne legyünk már ennyire beszűkült világban....

2019. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!