Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Karácsony

A kérdés

Mi ennek a "csokihalmaz"-nak a neve?

videóban láttam egy olyan csokis dobozt, amit ha kinyit körbe egy rakás édesség, amit még 2-3 alkalommal ki tud nyit és ilyen piramis szerűen rengeteg édességet tartalmaz.

Mi ennek a neve?

dec. 2. 21:43  Privát üzenet  

A válaszok
Azt nem tudom mi a neve. azt viszont igen hogy kell elkészíteni

# 1/3Időpont dec. 2. 21:56 Privát üzenet
Erre gondolsz? Exploding chocolate box

A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 3. 10:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen! Köszi!

# 3/3Időpont dec. 4. 13:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csoki/ cukor függőségnek számit az ha megeszek 1 tábla csokit utána ennék megint és megint és másnap is meg az után is és általában erre megy el a kézpénzem 30-40%a?
Mennyire lenne egészségtelen ha napi szinten rengeteg zsírt ennék?
Edzés után szabad enni görögdinnyét? Úgy ennék most egy nagy szeletet!
Ha 2019-be minden nap lencsét ennék szerencsésebb leszek?
27 éves fiú vagyok és 55 kg ami nagyon nem optimális. Valami oknál fogva nem tudok hízni sem pedig fogyni. Többet eszek mint egy átlag ember és mégsem jön rám plusz kiló és...
Mit lehet tenni az alattomos emberekkel szemben? Azt csinálnak amit akarnak a másikkal és nem lehet őket kifogásolni petig börtönt érdemelnének tetteikért

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Karácsony rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!