Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit mondjak el róla?

Mit mondjak el róla?

Figyelt kérdés
Osztálykarácsonyra húztunk neveket. A kihúzott emberről el kell mondani hogy mit szeretünk benne. Ti mit mondanátok el egy 15 éves kékeszöld szemű szúnyog kinézetű fiúról?

#karácsony ##szunyog
2019. dec. 4. 16:25
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:
100%
A kinézetét kerüld mindenképpen, inkább arról beszélj, hogy milyen jó dolog az ünnep, a Karácsony és a végén, hogy te őt húztad. Vagy esetleg még valami jellemző jó (!) tulajdonságot róla.
2019. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt szeretem benne, hogy:

A/Mindig komoly vagy B/Mindig vidám

A/Barátságos vagy B/Megnyugtatóan tud hallgatni

A/Nyitott vagy B/ Titokzatos

2019. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy konkrétan 2 szót se beszéltem még vele :/
2019. dec. 4. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

"Korábban még nem volt alkalmam vele személyesebb témákról beszélni, de remélem, hogy később jobban megismerhetem. Az órákon és szünetekben mindig aktív/csendes/vidám/barátságos/nyugodt/."


Én ennél jobban nem bonyolítanám.

2019. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég szomorú hogy ilyet írsz valakiről.."kékeszöld szemű szúnyog kinézetű fiú".

Biztos te tökéletes vagy!!

Ha nem tudsz semmit mondani mert annyi eszed sincs mint egy marék lepkének akkor inkább maradj csöndben vagy mondj annyit hogy nem tudsz róla mit mondani mert nem beszéltetek még egy szót sem.

Nagy tudós lehetsz.

2019. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Adom az utolsót
2019. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kosz a bokot

Szeretem a lepkeket

2019. dec. 11. 16:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent zsenikem nyilvan azert kerdeztem mert ezt akarom elmondani rola🤦🏼‍♀️ lehet hogy annyi eszem sincs mint egy lepkenek de neked annyi humorerzeked sincs mint egy fel kazuarnak (Nem tudom hallottal e kazuarokat viccelodni...en nem)
2019. dec. 11. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!