Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért nincs olyan csomagoló...

Miért nincs olyan csomagoló doboz, amibe beleférnének az ajándékok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok olyan csomagoló dobozt, amibe elférne egy normális ajándék!

Mert mi van akkor, ha én nem csomagoló papírt szeretnék, hanem dobozt, amibe elfér egy

50X50 cm-es ajándék.

Erről mi a véleményetek?

Vagy ti tudtok olyan helyet, ahol ilyet árulnak?

Vagy esetleg csináljak ilyesmit?



#ajándék #csomagolás #karácsony #Nagy ajándékdoboz
2019. dec. 5. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a dobozokkal, hanem az ajándékkal lehet gond, nekem minden belefér dobozokba
2019. dec. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak ilyenek. Én tavaly Kikában vettem. De láttam Müllerben is. Különböző méretekben van, meg vannak szettek is.

Ha nem találsz, akkor vehetsz sima dobozt, postán. És azt becsomagolod. Mert valóban doboz formát sokkal könnyebb csomagolni, mint a formátlan, puha ajándékokat.

2019. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-de pont ezt mondom, hogy Dobozt nem találok, amibe minden beleférne... :)


2-Igen kb ilyesmikre gondoltam, majd most jól megnézem, hogy mik is vannak, hátha pont ezt kerestem! szóval köszi

2019. dec. 5. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Es ha iden nem pazarolnad a papirt dobozolasra meg csomagolo anyagra?
2019. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
keress rá a neten a költöztető dobozokra, ill menj be obi praktiker tesco hasonló üzletekbe , mi ilyenekből szereztünk ingyen, aztán becsomagoltam
2019. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Elég extrém méretet keresel. Szerintem ekkorát csak egyedi gyártásra csinálnak pl. itt:


[link]

2019. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!