Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti milyen dolgokat vettetek...

Ti milyen dolgokat vettetek karácsony előtt? Több lenn

Figyelt kérdés
Ugye most vannak a nagy leárazások így karácsony előtt, és hát én bevásároltam egy kicsit, vettem: 1 drónt, 3 parfümöt (közte hugo boss-osat), komplett borotva szettet, svájci bicskát, irányítható modellautót, karórát, tisztasági dolgokat (deo, szprék), aa és aaa elemcsomagokat, zseblámpát, márkás cipőt.

2019. dec. 8. 04:32
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Semmi olyant nem vettem, amit ne kellett volna megvennem leárazás nélkül is. Tönkrement a botmixerem, azt vettem. Felesleget minek?
2019. dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hangszórót.
2019. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Karácsony előtt nincsenek leárazások, ilyenkor pont az ellenkezője történik: jól felnyomják az árakat, mert tudják, hogy karácsonyra "kötelező" vásárolni, ezért az emberek megvesznek bármit akármilyen áron!


Az igazi leárazások karácsony után szoktak lenni. A karácsony utáni első munkanapon nem ritka, hogy a karácsonyi szetteket (élelmiszer, tisztálkodási dolgok) 50-70%-os kedvezménnyel adják. Én mindig karácsony után szoktam vásárolni, mert egy rakás dolgot lehet venni olcsón, ami jó lesz jövőre.

Tavaly például vettem csomagolópapírt 300 forint helyett 70 forintért. Harminc darabos illatos teamécses szett 1300 forint helyett 200 forintért. Teaválogatást 1100 forint helyett 300 forintért. :)

2019. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%

Igen, itthon tényleg inkább karácsony után éri meg a boltokba menni. Ettől függetlenül én most az amerikai, és angol oldalakon eléggé kihasználtam a Black Fridayt. Ismerem az áraikat, így nagyjából tudtam, hogy mi az "igazi" akció, és mi az, ami csak kamu.

Főként magamnak vásároltam sminkeket, arcápolási dolgokat, vettem 2 cipőt, 4 pulcsit, AirPods-t a telefonomhoz, 2 parfümöt és egy csizmát.

2019. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Vettem néhány felsőt, pulcsit, egy csizmát, kabátot, egy telefont. Ezen kívül apróságokat, mint pl. olcsó kis divat karórát, pipere dolgokat. Valamint egy repjegyet Angliába. Ott töltöm a karit.
2019. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Amúgy a szettek egyáltalán nem érik meg. Ugyanannyiban vannak kb mintha külön vennéd meg, karácsony után meg 30-50% kedvezménnyel vágják utánad. Én januárban szoktam bevásárolni, egész évre lesz dezodor és tusfürdő.
2019. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!