Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennétek Karácsonyra 4...

Mit vennétek Karácsonyra 4 családnak, családonként 4-5 fővel?

Figyelt kérdés

Bevallom annyira nem szeretnék sokat költeni, hogy mindenkinek személyreszabottan vegyek valamit, mert azért 16-20 főnek fejenként vásárolni akár 50-100 ezer forint is lehete.

Olyan 5-7 ezerért gondoltam valami kis csomagot (vagy nagyobb bonbont, esetleg bort, kávét,) amiben mindenki találhat kedvére valót. Két 3 év alatti kisfiú is van.

A 4 család, plusz mi összegyűlünk ilyenkor a nagymamánál, annyira nem is igazán az ajándék a lenyeg, de nem szoktunk üres kézzel menni.

Ti miket szoktatok venni?



2019. dec. 10. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Valami pezsgő vagy bor. Esetleg ajándékcsomag amibe kávét, bonbon-t, italt, teát lehetne tenni.
2019. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Én a két kicsinek vennék valami kis apróságot külön-külön. Egy mesekönyv, egy plüss, egy kisautó, vagy kirakó.

A felnőtteknek családonként pedig valami csomagot. Én tavaly Gyuri bácsi teacsomagokat rendeltem, a Lidl-ben pedig vettem mellé méz válogatást. Családonként kapott mindenki egy doboz tea válogatást és mellé egy méz válogatást. Nagyon örült neki mindenki. Azóta is használják a teákat (már nyilván elfogyott, amit èn vettem, de rendeltek maguknak). Ezek a teák finomak is, nemcsak gyógyteák😊

2019. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Édesség, könyv, dezodor, parfüm, ruha, karácsonyi üdvözlőlap.
2019. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben én is elintézném azzal, hogy minden családnak veszek külön 1-1 üveg bort (a szülőknek) meg 1-1 doboz bonbont (a gyerekeknek). Legalább nem mondhatják, hogy üres kézzel jöttél, ekkora nagy összejöveteleken meg gondolom ők sem fognak személyre szóló ajándékot vásárolni mindenkinek, szóval ennél többet te sem fogsz kapni tőlük, vagy még ennyit se.
2019. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!