Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szoktatok borravalót adni a...

Szoktatok borravalót adni a szemeteseknek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem is találkozunk velük.

2019. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az év utolsó napjaiban figyelem, mikor ürítik a kukát. Ha sikerül „elkapnom” őket, akkor kezet fogok azzal, amelyik feltette a gépre a kukát. Kellemes ünnepeket és jó egészséget kívánok. A három fős személyzetet 1500 forinttal korrumpálom. Ennek eredménye, hogy egy egész éven át a kapum elé teszi le a kukát, nem az út szélére. Soha nem kértem tőle ilyent, de rendesek. Vicces, hogy pontosan számon tartják, mert ha a következő évben elmarad, akkor már az az egy lépés is.

Nem sajnálom tőlük, főleg a jó szót. Nem emberhez méltó munka ez, és hálás vagyok, hogy nekem ennél azért jobb sors jutott.

2019. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk rendesek. Én adok nekik. Megérdemlik. Csak kíváncsi voltam, máshol hogy működik.
2019. dec. 11. 13:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam látni őket, mert munkanapon, munkaidőben jönnek, én meg akkor dolgozom. Így esélytelen.
2019. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mi sem találkozunk velük, munkanap délelőtt jönnek, reggel munka előtt rakjuk ki a kukát, délután bevisszük
2019. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi néha szoktunk kirakni nekik egy-egy üveg bort, vagy sört. Főleg akkor, ha nagyon meg van tömve a kuka, vagy amikor még pelenkás volt a kislányunk, akkor a szagok miatt egy kis “kompenzálás”.
2019. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Néha piát, ha jobban meg van pakolva. Nyáron vizet. Örülnek neki nagyon!
2019. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe' sem jutott volna, mire fel?
2019. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyáron, ha otthon vagyunk, akkor vizet szoktam kivinni nekik, jól is esik nekik.

Ilyenkor Karácsony előtt bort és egy doboz szaloncukrot.


Általában délután érnek ide, és vagy én vagy a férjem itthon vagyunk.

2019. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!