Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehetne venni egy autista...

Mit lehetne venni egy autista kisfiúnak aki 5 éves létére olyan mint egy 2 éves?

Figyelt kérdés
Hozzátenném hogy van egy 9 éves nővére akit állandóan bánt. Fejlesztő játék, ilyesmi kilőve mert a gyerkőc csak azt látja benne hogy a nővérét dobálhatja, "gyilkolhatja" meg ütögetheti.
2019. dec. 11. 11:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ruhákat.
2019. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valami puhát, mondjuk kádban is használható képes könyv. Vagy olyasmi ami rögzítve van: matatofal.


Sajnálom szegény tesót

2019. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

én a kislányt venném magamhoz leginkább, ha már venni akarunk...

járóka, hogy ne terrorizálhassa szegényt? (doboz, póráz, szállítóbox, vannak még jó ötleteim)

ha rossz gyerek,én nem vennék neki ajándékot amúgy

2019. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
20%

Utolsó! Neked egy kötelet adnék a nyakadba, hogy ne beszélhess így szegény gyerekről. Tudod, hogy mit jelent az autista? Tessék utánanézni! Nem tehet róla, hogy ilyen. Kívánok neked egy autista gyermeket, hogy tudd!

Kérdező! Az én hasonló korú auti fiam a járműveket és a hangszereket szereti nagyon. Vannak kedvenc figurák is. Bár az én rosszcsontom nem bánt senkit. Persze, néha elpüföli a tesóját, de jogosan.

2019. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

király ötlet, legyen mondjuk dob vagy xilofon, azt is jól hozzávághatja a lányhoz!

szóval szerinted tényleg jogos egy kislányt kitenni annak, hogy az öccse büntetlenül terrorizálhassa, csak mert a kisfiúban valami nem úgy sikerült, mint az egészséges emberekben? attól még undok, rossz gyerek, bántja a nővérét. de ha a lány visszavág, ő egy utolsó szemét, mi?

de jó, nem doboz... akkor a kislánynak egy fészek, a fiúnak meg egy lányalakú párna, csak hogy akkor is a másikat bsztathassa, ha az nincs ott. vagy plüssállat, az viszonylag kicsit üt.

2019. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
és abban amúgy biztos lehetsz, hogy az én gyerekemet senki nem bánthatja következmény nélkül, még ha a saját öccse is az... ha meg annyira súlyos, hogy nem lehet szocializálni, akkor elzárnám, mért büntessek egy gyereket azért, mert egy másik nem alkalmas a társadalmi életre?
2019. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
2 nagy pofont adnék neki, semmi mást. Szegény kiscsaj..
2019. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Úgy látszik tényleg nagy arányban vannak a társadalomban funkcionális analfabéták. A gyerek nem rossz, hanem sérült.
2019. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

és ha felnő. és mondjuk kiszabadul az emberek közé, engem is elkezd "ütögetni"? jóóóóó, igen, persze, tudom, szegéyn nem tehet semmiről, úgyhogy hagyjam magam, mert én milyen kegyetlen ősember vagyok különben, mi?

szerintem rossz gyereknek akkor sem jár semmi karácsonyra. egyszer voltam nagyon szemét egy évben az öcsémmel, nemigen kaptam semmit, de legalább összekaptam magam. persze így, hogy egy orvosi papír felmenti a gyereket bármiféle viselkedés vagy jólneveltség alól, nehéz.

senkinek nem tetszett a dobozos ötletem, akkor kapjon zoknit. vagy segítsük szegény aranyos babucit, és vegyünk gyerekbokszkesztyűt, hogy még jobban bánthassa a lányt (a szülők amúgy tényleg azt hiszik hogy ez oké?)

2019. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aztán majd felnőtt korában mikor mar nem lesznek a szülei még elvárás is lesz a tesótól hogy istápolja meg legyen a gyámja. Kár tagadni, hogy jó nagy istencsapása egy ilyen gyerek.
2019. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!