Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot adjak egy...

Milyen ajándékot adjak egy tinédzsernek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ő egy lány, 13 éves, nem sok mindent szeret, de moondta, hogy könyvet nem szeretne semmiféle képpen kapni, szereti a gagyi disneyes meséket, az unikornisokat és az ilyen dívatós dolgokat amik az Ő korában "menők". Szeretnék ajándék ötleteket kérni amik szerintetek jók, minden ötlet jöhet majd Én szelektálok közülük! Előre is köszönöm a sok-sok hasznos választ! ^^

2019. dec. 13. 19:17
 1/8 anonim válasza:
35%
cherry qeen csoki,tusfürdő,Fa palmolive,dezodor
2019. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^
2019. dec. 13. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma vettem a tini unokatesóimnak ajándékot. Az egyikük imádja a Harry Pottert, neki egy Harry Potteres nesszeszert vettem (13 éves), a másiknak egy felnőttesebb szép nesszeszert (15 éves), és mind a ketten kapnak bele 1-1 vicces zoknit. Ha a te rokonod az unikornisokat szereti, vegyél neki valami olyasmit (telefontok, pizsama, zokni, akármi). Nem tudom, mennyi az összeghatár, illetve hogy hol laksz, de nálunk az Árkádban rengeteg ilyen dolog van, gondolom más nagyobb bevásárlóközpontokban is.
2019. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pepcoban lehet kapni Disney-s ruhákat meg takarót, pizsit, stb. De vannak ilyen menőbb 2020 naptárak, szép tollak meg mindenféle csajos dolog. Vannak unikornisos kiegészítők, plüssök is. (még unikornisos karácsonyfa dísz is kapható) Úgy vettem észre, hogy az ottani Minnie-s ruhákat még a felnőttek is szívesen hordják :D
2019. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mostanában egy csomó Disney divatcuccot lehet kapni, ékszereket, ruhákat stb., a H&M tele van vele:

Táska: [link]

Körömlakk: [link]

Póló: [link]

Unikornisos kapucni: [link]

Disney lepedő: [link]

Ha van telefonja, unikornisos telefontok is van száz.

Fülbevaló, ha ki van fúrva a füle: [link]

2019. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Sinsay nevű üzletben lehet kapni rengeteg unikornisos dolgot, elég jo áron. Pl: takarót. Nézd meg az oldalunkon😊
2019. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Müller / Dm /Rossmann üzletekben is érdemes lenne szétnézned. Kozmetikumok, kiegészítők :)
2019. dec. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rengeteg segítséget! Nagyon hálás vagyok miatta! 😊😊
2019. dec. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!