Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ezt hogy oldjam meg?

Ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Meg szeretném ajándékozni a szüleim.. De sajnos nincs rá pénzem.. Nem kapok zsebpénzt, mivel nem futja.. Nem kapok pénzt. És én pedig meg szeretném ajándékozni őket.. De nincs rá pénzem... És nem is tudok kérni senkitől.. Ezt hogy oldjam meg?

2019. dec. 14. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Készíts kuponokat! Csak papír és toll kell hozzá. Pl. "mosogatás", "porszívózás", "nem zavarlak, amikor pihensz", stb. Én is anyuka vagyok, és nagyon örülnék ilyen kuponoknak, meg is hatódnék.
2019. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Ezt hogy érted? Milyen kupon

???

2019. dec. 14. 19:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség.
2019. dec. 14. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Miert lenne hülyeség?


Hidd el, a szülők örülnek ennek

2019. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem sem hülyeség. Segítség lenne egy ilyen ajándék a szüleidnek! Vagy esetleg főzhetsz, süthetsz nekik valamit.
2019. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoktam nekik segíteni
2019. dec. 15. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Miert kellett lehulyesegezned az elsot. Boven elmultam.40 es a ferjemtol ket eve ilyen kuponokat kaptam. Kupon: kis kartyacska rairva mire valthato be. Kidiszitette oket.kis.rajzocskakkal, szepen irt ra stb. felruzte egy kis.madzagra es azt moneta, kkor tephetek belole, amikor csak akarok es ha odadom neki o egybol bevaltja. Ilyenek voltak koztuk: agyba viszem a reggeli kaved, fozok nekes teat, oleles, bevasarlas, leviszem a szemetet, elmegyu k setalni stb.

Rajzolhatsz nekik valamit, irhatsz ra idezetet, keszithetsz otthon sutit (mezeskalcsot, muffint, kekszes sutit.(ez utobbi kekszszalami.neven is fut es ahhoz meg sutnod se kell). Persze ezekhez kell alapanygot kerned, de annyit kel mondanod anya.a karacsonyi ajandekom, hogy egy sutit en keszitek el es.neked annyovl kevesebbet kell.

2019. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!