Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért nincs kedvem a karácsony...

Miért nincs kedvem a karácsonyhoz?

Figyelt kérdés

Én vagyok az az ember, aki egész évben várja a karácsonyt, a bejglisütést, mézeskalácssütést és még azt is, hogy rohangáljak ajándékokért a szeretteimnek (idén csak úgy vásároltam, hogy "jó lesz ez, legalább akkor őt letudom"). Még a karácsonyi filmek gondolata sem hoz lázba. Kitakarítani sincs kedvem, pedig ilyenkor mindig csinálok egy nagytakarítást és feldíszítem a lakást.

A suli miatt nagyon sokat kellett tanulnom és januárban is vizsgák várnak rám, úgy érzem kimerültem kicsit, azonban ez sosem szokott megakadályozni a készülődésben.

De lehet csak túlaggódom az egészet :(


2019. dec. 17. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad: vizsgaidőszak van. Még 20-án is vizsgázom, nálam csak utána kezdődik a karácsonyi készülődés.
2019. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor kitartást neked is!:)

Én decemberre letudtam ezeket a köröket és majd csak a két ünnep között szeretnék nekiállni a következő adagnak, tehát most "nincs dolgom", ezért sem értem magam

2019. dec. 17. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszias időjárás van, semmi téli, karácsonyi hangulat.
2019. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, a vizsgák meg a stress leszívnak. Még semmi sem all sehogy. Az adventi koszorút elővettem.ennyi. pedig minden évben készülök. Most kimerültem én is
2019. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam anno a vizsgaidőszak taccsra vágott évekig minden karácsonyt (és hangulatot). (Közgáz, munka mellett.)
2019. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok mint te. Én tudom, hogy nálam az időjárás a hibás,kicsit sem ünnepies az idő sajna :/

Lehet nálad is ez a gond.

2019. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az időjárásosokhoz... :(
2019. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!