Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Leiyla kérdése:

Milyen karácsonyi ajándékot vennétek a nyolcvan éves nagymamátoknak akinek megvan mindene és nem szereti az édességet?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket!
2019. dec. 19. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Olyan ajándékot vennék neki ami a gyerekkori emlékeire emlékezteti.
2019. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
De én sajna egyiket sem ismertem. Első vagyok.
2019. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudsz neki összeállítani egy fotóalbumot? Ha be tudsz szerezni régebbi képeket róla vagy a családról, de ha nem, akkor mostaniakat is lehet unokákról, családról. Esetleg vehetnél neki egy digitális képkeretet, amit feltölthetsz képekkel. Az én közel 80 éves nagyim imádja ezeket, a képeknek örül a legjobban.
2019. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt amit szeret, nyilván ismerném az ízlését. A gyerekkorára emlékeztető dolgok nem biztos hogy jók, mert éppen úgy emlékeztethetik arra is egyre közelebb van a saját halála, és hogy mennyi mindent elvesztett.
2019. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Bizonyára fogyaszt recept nélkül kapható (drága) orvosságokat, étrendkiegészítőket...

Vigyétek egyszer magatokkal egy hétvégére valahová (ahová valamikor vágyott, ahol valaha járt és kedves volt neki), vigyétek el színházi előadásra, kiállításra...

2019. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
81%
Én tavaly egy bekeretezett képet adtam nagymamámnak, amin rajta voltak a gyerekei, unokái, dédunokái és a nagypapám.
2019. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
87%

-szep nagy csokor virag

-cserepes noveny/virag

-sapka/sal/kesztyu

-egy meleg pulover/melleny

-gyogyfurdo belepo

-egy csomag jo minosegu kave/bor attol fuggoen peldaul mit szeret

2019. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha az én nagyim lenne, könyveket. Imád olvasni.
2019. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Én egy fényképalbumot vettem a mamámnak (nem nyolcvan éves, de idős, tipikus nénike), mert rengeteg régi fotója van, amiket cipősdobozban tart. Ebbe bele tudja majd tenni a legkedvesebb fotóit, és én majd segítek neki a válogatásban, úgyhogy közös program is egyben :) Fotóalbumot, akár fényképekkel tele, adhatsz te is, az időseknek fontosak az emlékek, biztosan örülne.
2019. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

- Színház- vagy koncertjegyet - de úgy, hogy te is mész vele. Vagy más (több) családtag.


- Elvinni egy jó gyógyfürdőbe


- Múzeumba, egyéb programra


Egyszóval: élményt ajándékoznék.

2019. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!