Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nehéz ajándékozni?

Nehéz ajándékozni?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Neki mindene meg van, ami nincs azt megveszi. Sajnos hobbija nincsen, filmeket néz és zenét hallgat ha van egy kis ideje.

Csináltattam neki egy bögrét közös fényképpel,meg étcsokit vettem mert azt szereti. De olyan kevésnek érzem. Mit adhatnék?

21 év


2019. dec. 21. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a közös képes cukimuki dolgokat nem nagyon szeretik a fiúk/férfiak.


Vegyèl neki valamit, ami hasznos. Pl a kedvenc parfümèt. Attól hogy van neki éppen, vagy meg tudja venni magának, örülni fog hogy figyeltèl rá és kedveskedtèl.

2019. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Első véleményét osztom, nekünk csajoknak aranyos egy közös fotós bögre, de a srácok ezeket nem tudják úgy értékelni, nekik ez nyálas. Én tavaly egy pólót vettem a pasimnak, amin a kedvenc játékának a logója van. Azt le sem lehet róla robbantani azóta sem.
2019. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De van hobbija: filmet nez, zenet hallgat! Ezzel kapcsolatosan talalj ki valamit pl. egy uj hangszoro, fulhallgato, univerzalis tavkapcsolo, stb.
2019. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Add neki magadat mi sem egyszerűbb annál :D
2019. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szereti a filmeket, vegyél páros ajándékjegyet a moziba! Tudod, azokat a jegyeket, amik nem egy konkrét filmre szólnak, hanem fél éven belül be lehet őket váltani bármelyik előadásra, így aztán ő választhatja ki, hogy mit akar majd megnézni.
2019. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szántóvető ***** válasza:
manapság szokás élményeket ajándékozni.szabadulószoba,tandemugrás,paintball,wellness stb.a bögre meg csoki tényleg karcsú.
2019. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

"a bögre meg csoki tényleg karcsú."


Miért lenne karcsú? Mindössze 2 hónapja vannak együtt.

2019. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szántóvető ***** válasza:
mert karácsonyról van szó,nem névnapról.
2019. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Végül mit vettél neki?
2020. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy törölközőt amibe én hímeztem bele a nevét!
2020. jan. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!