Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha valaki nem nagyon tud...

Ha valaki nem nagyon tud főzni hogy oldja meg a karácsonyi menüt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 09:53
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Vegyen kèsz ètelt vagy rendeljen
2019. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Elöször is a "karácsonyi menü" a magyar szokások szerint a leghülyébb ötlet, összeföznek több mázsa ételt, napokig zabálnak meg betegek és utána kidoobják a nagy részét.

Másodszor karácsonyra is lehet egyszerübb, de finom ételt fözni és nem kell 20 fogás böven elég kettö is.

Harmadszor lehet étterembe is menni, megkérni valakit, hogy segítsen, vagy egyszerüen oylasmit enni, amit te is el tudsz készíteni!

2019. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszeruen. A parom 40+os, de sosem foz, nem is nagyon tud. 24en anyosomekhoz megyunk, 25en tesomekhoz, 26an anyahoz. Es akkor meg is oldottuk a problemat
2019. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy máshol kajál vagy előre megrendelt ételt eszik otthon.
2019. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Am. szerintem a főzni tudáshoz elég, ha olvasni tud valaki....
2019. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeru menut kell kitalalni, lehetoleg nem ilyenkor kiserletezni uj, bonyolultabb etelek elkeszitesevel. Mar nem emlekszem pontosa mi volt az elso kozos karacsonyukkor a menu, de azt tudom, hogy desszertnek kokuszgolyot keszitettem, mert csak azt tudtam, a bejglit meg keszen vettuk. Azt hiszem rantott hal, krumplisalataval volt a foetel. Ez egyebkent is van nalunk minden karacsonykor, de pl. a halaszlet hanyagoltam. Meg volt olyan ev, amikor azt is rendeltem.

Barmit ki lehet talalni, ami neked nem bonyolult: sult csirkecomb, rantott sajt, kremleves...

2019. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

"Am. szerintem a főzni tudáshoz elég, ha olvasni tud valaki...."


Ez kizárt, különben nem lenne olyan, aki nem tud fözni! A leírt recepteket megcsinálni azért nem annyira egyszerü, mint ahoyg gondolod.

2019. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj nyugodtan, nem szégyen az :)

Én egy vendéglátó helyen dolgozok, ma szabadnapos vagyok, de holnap, meg holnapután mennem kell, viszont azt tudom előre, hogy 15 hidegtálat minimum el kell készíteni.

Addig meg még ki tudja mennyi rendelés tevődik rá. És ez az étterem egy kis 1000 fős faluba van, ebből kifolyólag gondolhatod, hogy mennyien nem főznek :D

2019. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendel kaját, vagy elmegy étterembe, vagy úgy intézi, hogy másoknál legyen ebédidőben, így az ő kajájukat eszi. :D A héten beszéltem az egyik éttermi dolgozóval, mondta, hogy ők egész karácsony ideje alatt nyitva lesznek és tele vannak már asztalfoglalással, úgyhogy úgy tűnik, nagyon sokan nem szeretnek sütni-főzni és inkább másra bízzák a dolgot. :)
2019. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!