Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra mit vegyek apósnak...

Karácsonyra mit vegyek apósnak és anyósnak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 1 éve van barátom. Elég messze laknak a szülei így keveset találkoztam eddig velük. Igazából nem tudom mit vegyek nekik vagy egyáltalán vegyek e nekik valamit. Az anyukája szokott nekem adni pár dolgot(sminkeket, parfumoket neha). Nagyon tanácstalan vagyok mert nem igazán ismerem őket és rossz ajándékot se akarok adni nekik, a párom azt mondta ne vegyek nekik semmit. 40 évesek. Ti mit tanácsoltok? (Csak a jovoheten utaznak haza kulfoldrol)

2019. dec. 22. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Neked ninca anyósod, sem apósod. Van egy barátod, akivel lehet jövő karácsonykor már együtt sem lesztek. Egy üveg bor az apának egy bonbon az anyának elegendő.
2019. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Após bor, anyós boombon
2019. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Anyósodnak és apósodnak majd akkor vásárolj, ha lesz. Jelenleg a barátod szüleinek akarsz ajándékot venni. Mondjuk nem értem minek, ha nem nagyon találkoztok és nem is lesznek itthon karácsonykor. Leginkább semmit nem kellene, de ha mindenképpen akarsz akkor egy doboz bonbon
2019. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nincs anyósod meg apósod.

A pasid szüleinek, ha egyáltalán találkoztok egy csoki és egy üveg bor vagy egy tálca saját készítésű olcsóbb süti


Ha jól ismered őket akkor egy saját készítésű tojáslikőr (drága és sok vele a macera, csak jó ismerősnek csinálok én is)


[link]

2019. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
54%
Milyen apósnak meg anyósnak? A párod szüleiről van szó. Majd ha hazasok lesztek akkor lesz aposod meg anyósod. Semmit. Ha jófej akarsz lenni süss egy tál sütit és azt vidd el nekik.
2019. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Semmit. A "Boldog Karácsonyt" bőven megteszi.


Nem is értem, miért gondolják túl ezt az emberek.

2019. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%

Bor, bonbon, tea, kávé, étcsoki, pezsgő.

Ha náluk szokás tusfürfőcsomagot adni azt is adhatsz, de ha nem szokás akkor hanyagold.



Ja és had hívja már anyósnak meg apósnak ha akarja :D nem erre irányul a kérdés, hanem az ajándékra.

2019. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretem mikor megragadják az emberek a lényeget... Azért tettem be az anyósn/após témába mert így több emberhez eljut a kérdés de hát mindenen fenn kell akadni.🤷🏽‍♀️ Köszönöm szépen utolsó válaszoló:)
2019. dec. 22. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Tudakold meg,hogy milyen italt szeret az apuja és milyen sütit vagy csokit,virágot szeret az anyuja.
2019. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!