Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti nem érzitek sokszor magányo...

Ti nem érzitek sokszor magányosnak magatokat karácsonykor? Mit kezdtek ezzel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy elveszett valaki, de ilyenkor azért néha elkap valami rossz érzés. Vannak barátaim, normális családom, de ez valahogy mégsem az igazi. Vagy ez csak a szokásos évvégi depresszió? :)

Ti mit csináltok ilyenkor?

30n (ha ez egyáltalán releváns lehet a válasz szempontjából egyáltalán.)



2019. dec. 22. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Boldog,és békés Karácsonyt kívánok neked! Ezek a napok is elszállnak,mint a füst. Azt szoktam tenni,hogy már a jövőt tervezem ilyenkor.Hogy mekkora idővel,energiával,pénzzel jár kb.amivel jövőre szeretnék foglalkozni.
2019. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm (a tanácsot is), neked is boldog karácsonyt kívánok!
2019. dec. 22. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Van párod, gyermekeid? Csak mert én 20 éves egyedülálló vagyok, szeretem a Karácsonyt, szűk családi körben mindig meg is ünnepeljük rendesen, de egyértelmű, hogy némi hiányérzetem azért van. Ami hiányzik a hétköznapokon, az hiányozni fog Karácsonykor is, sőt talán még egy picit jobban is rádöbbent. Hiszen eszembe jut, hogy még sokkal meghittebb is lehetne, ha lenne párkapcsolatom, ami lehetőleg valós érzelmeken alapul.
2019. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs sem kapcsolatom, sem gyerekem, és alapvetően jól el is vagyok így. De ilyenkor mindig hiányérzetem van.
2019. dec. 23. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak karácsonykor érzem magam magányosnak. Az év 365 napján, egy nap nagyjából 14 órát, mert a többit szerencsére alvással töltöm, így ekkor nem gondolok a magányra. Ébredéstől alvásig viszont jelen van az életemben, karácsonykor pedig kiteljesedik. Tavalyelőtt elhatároztam, hogy addig nem díszítek fát, ameddig nem jön össze egy kapcsolat, nem akarok mégegyszer egyedül fát díszíteni. Idén sem lesz karácsonyfám és igazából az elkövetkezendő években sem számítok változásra. 29/F
2019. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2019. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.


Én nem vágyom párkapcsolatra, általában kifejezetten jó egyedül, de persze, értem, amire gondolsz. Talán nálam is a párkapcsolat hiánya váltja ki ezt az érzést.

2019. dec. 25. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!