Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan érdemes tölteni a...

Hogyan érdemes tölteni a karácsonyt ott ahol állandóan összeveszik a család az ünnepek alatt és emiatt rossz a légkör?

Figyelt kérdés

Nyilván azt mondanátok hogy ne töltsem velük a karácsonyt(ami jogos) de nálam ez nem egy opció sajnos. :/

Néha azt kívánom hogy bár csak ne lenne semmilyen ünnep mert akkor egy fokkal jobb a helyzet.


2019. dec. 23. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát vigyél egy jó társas játékot, hogy legalább ne egymáson hanem a játékon marakodjatok.
2019. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Háth szerintem próbáld őket valahogy kibékíteni vagy foglald el őket vagy valami vagy csak szimplán ahol lakik vidéoken másik családtagod mamád nénéd akkor menj oda karácsonyra 😀
2019. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alkoholista ritkán iszom de hasonló a légkör úgyhogy lecsúszik pár feles hogy ne kapjak idegbajt
2019. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én egyedül vagyok, nem is tartom a karácsonyt de néha jó lenne ha lenne család.

aztán mikor meglátok, meghallok egy ilyen történetet, akkor azt gondolom mégis jó egyedül karácsonyozni! :)

2019. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akkor ajánlom neked is a kérdésem, mert pont ideillik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!