Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt? Ti...

Várjátok már a karácsonyt? Ti hol álltok már a készülődésben?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egészen hihetetlen számomra, hogy holnap már karácsony. Ma délig dolgoztam. Persze, el vagyunk maradva, de nem izgatjuk magunkat miatta. Inkább nem lesz minden terv szerint kész, de nem fogjuk stresszelni magunkat. Inkább legyen nem olyan tökéletes minden részlet, de legyen nyugodt az ünnep.
2019. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán az idő teszi,de most egyre nehezebben jön meg a karácsonyi hangulatom.. amúgy holnap fa díszítés, halászlé főzés, sütés,talán a fa díszítéstől lesz némi karácsonyi hangulatom. Ajándékok becsomagolva, néhány süti megsutve. De nem vittem túlzásba,nem akarok rosszul lenni a sok kajától.
2019. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tököm tele az egésszel.
2019. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én várom, és ma este már itt is van a szenteste :D

Ma bejglit sütünk, és persze a szentesti vacsorát. A többi sütemény már rég elkészült.

2019. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!