Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra kaptam a szüleimtő...

Karácsonyra kaptam a szüleimtől egy 30000 Ft-os fülhallgatót, ami végül nem lett jó a fülembe. Mit tegyek, ha nem merem elmondani nekik?

Figyelt kérdés
Karácsonyra egy cicát és egy fülhallgatót kértem. A cicát már hamarabb megkaptam karácsonynál, és mivel azt szerettem volna, ha lenne valami a fa alatt is, ezért kértem egy fülhallgatót is... nem gondoltam volna, hogy nem jó a fülembe.... A Media Markt-ból vették. Szerintetek mondjam el nekik, vagy játsszam el, hogy tökéletes ez nekem. Valaki tudja, hogy a Media Markt-ban van e visszaadáls? Mert nincs kidobni való penzünk, ezt is a szüleim hitelből vették... Kérlek segítsetek! Nagyon sajnálom!!

2019. dec. 24. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

30 rugos fulhallgato, hitelbol?


Napi kamu, haladjunk tovabb.

2019. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Vevőszolgálat talán visszaadja a pénzt - de ezt már csak 27.-én érdemes a leghamarabb.


Harmincezer forint?! Milyen célra használnád még hosszabb távon a fülhallgatót szórakozáson/kikapcsolódáson kívül? Milyen elektronikai cikkhez/cikkekhez tudod csatlakoztatni ezt az eszközt?


Ui: félre ne érts, én sem bántani akarlak! Próbálok rávilágítani arra, hogy a távolabbi jövőben, hogyan FORGASD VISSZA A BEFEKTETETT PÉNZ ÉRTÉKÉT!!! (Esetleg megtöbbszörözd.)

2019. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát... csak szórakozásra használtam volna. Mivel 13 éves vagyok, így nem nagyon tudok mit csinálni, hogy pénzem legyen...
2019. dec. 24. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem pénzt nem adnak vissza, maximum levásárolhatjátok az összegét..

Egyébként 13 évesen semmi szükséged nincs egy ilyen eszközre, ha nem tudod kihasználni. Simán megtette volna egy sony vagy panasonic füles 5000 forintért, és a szüleidnek sem kellett volna hitelt felvenniük azért, hogy karácsonyra kapj valamit.

Persze tudom, 13 évesen még nem gondolkodik valaki a pénzről elég jól, de azért érdemes tudnod, hogy ha a szüleidnek hitelre van szükségük egy 30000 forintos eszköz megvásárlásához, akkor sajnos nem állnak jól anyagilag. Elég nagy vagy már ahhoz, hogy lassacskán megértsd, hogy nem teheted rájuk azt a terhet, hogy ilyen drága ajándékot kérj.

Amit pedig fel nem foghatok, az az, hogyha tudtad, hogy mit fogsz kapni, akkor miért nem együtt választottátok ki az ajándékot?


Mindenképpen szólj a szüleidnek, nem jó ötlet ezt eltitkolni.

2019. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Te beteg vagy kérdező.
2019. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


ez is te vagy, mi? Most akkor ki is vette és hány éves is vagy?

2019. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már csak azért is érdemes elmondani a szüleidnek, hogy legközelebb ne fordulhasson elő ilyen. Meg szerettek volna lepni téged, mondd meg nekik hogy értékeled a szándékot, nem azért szeretnéd visszavinni mert nem tetszik, hanem mert nem tudod megfelelően használni.
2019. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!