Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak szerintem nem létező...

Csak szerintem nem létező dolog ez a karácsonyfa állítással kapcsolatos erőltetett problémázás?

Figyelt kérdés
Mindig feljön ilyenkor a neten, hogy mekkora egy szenvedés az egész, sokan próbálnak viccet csinálni belőle, mintha valami űrtechnológia lenne. A legtöbb ember tényleg így éli meg, vagy csak sztereotípia az egész? Ha utóbbi, akkor miért alakult ez ki?
2019. dec. 24. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem űrtechnológia, de macerás tud lenni befaragni a fát a talpba, meg tekergetni rá a díszeket. Hiszen tele van tűlevéllel és elég nagy terjedelmű. Ez szerintem nem szorul magyarázatra.


Inkább az a kérdés, hogy mi értelme bármin szenvedni, bármin idegeskedni meg görcsölni karácsonykor?

Igazából a karácsony a vergődésről szól.

2019. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi soha nem idegeskedünk többet ilyenkor, mint máskor.
2019. dec. 24. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Most pl. azon idegeskedsz, hogy más miért problémázik a karácsonyfán, mikor te olyan profin felállitod.
2019. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Emiatt vesszük meg olyan eladótól a karácsonyfát (amely kb. 220-230 cm magas), aki a törzsét megfaragja kissé és beleilleszti a karácsonyfatalpba. Nekünk így már nem lesz ezzel gondunk.

A karácsonyfát már 22-én felállítottuk, feldíszítettük, így ma ezzel sincs gond. A süteményeket a hétvégén megsütöttük, így most pihenünk, délután meg főzünk.

2019. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezért jó a mfenyő
2019. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mit problemaznak rajta, en hentes barddal 4et suhintok az aljar es beleutogetem a talpba. 3 perc az egesz.
2019. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2019. dec. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!