Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi olyat kaptál amit egyből...

Mi olyat kaptál amit egyből cserélsz, visszaviszel?

Figyelt kérdés
Vagy soha nem fogod használni.

#ajándék #haszontalan.
2019. dec. 25. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel előre megbeszéltük, hogy mit szeretnék, minden pont olyan, amilyenre vágytam:) Nekem nem hiányzik a meglepetés, így már hetekkel előre örültem az ajándékaimnak (táska, óra, tehát csupa olyasmi, ami nagyon is személyes, és napi használatban lesznek, nem mindegy, milyenek)

Van olyan családtag, aki meglepetés-párti, vele nem egyeztetünk előtte, és van olyan is, akivel a nagyobb ajándékokat egyeztetjük, de emellett kap apróbb meglepetést is.

2019. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

En orulok mindennek :D

-PS4 (ezt mindenki kapta es ugy beszeltuk meg, hogy kontrollert meg par jatekot majd en veszek)

-Agynemu huzat szett

-Penz (koncert jegy vagy autoba lesz belole valami)


Nagyim berescseppet es bluetooth hangszorot kapott.

Apum tolem Sketchers cipot kapott, o valasztotta.

Anyam meg taskat fog kapni, ha talal olyat, ami tetszik neki.

2019. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Általában tudják, hogy minek örülnék, de ha mégsem, az is egy emlék.

2019. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó modnta.

Tolem meg kérdezik de én midnig mondom meglepit legalábbis anyáéknak megmondom mit szeretnék többi rokonnal szoktam, hogy meglepit. Szeretem amikor nem tudom hogy mit fogok kapni és nagy az öröm:) általában jó dolgokat szoktam pl idén ágynemű garnitúrat is annyira jó 😍

2020. jan. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

*megkérdezik

*rokonnak

*és

2020. jan. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!