Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek van olyan érzése rajtam...

Kinek van olyan érzése rajtam kívül, hogy ezek az "Ünnepek" már nem is azok amiknek lenniük kéne. Ezért már ugyan olyan mint egy átlagos szar nap?

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem
2019. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen gyerekként még vártam, aztán évről évre elmúlt ez a hangulat. :(
2019. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mivel nálunk nem divat a féktelen költekezés (ajándékozni nem szoktunk), csak kicsit bővebben főzünk, és együtt van a család mert nem kell dolgozni, és filmeket nézünk jó hangulatban, ezért nekünk ugyan úgy várós minden évben.
2019. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja...
2019. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem egy átlagos szar nap, mert még annál is rosszabb.


Már csak azért is, mert egy átlagos napon eldönthetem, hogy mit csinálok, merre megyek, karácsonykor viszont "illik" körbejárni a rokonságot, családot akik egyre inkább szarnak ránk.


Már korábban megfogadtam, hogy legközelebb legyen bármilyen ünnep, azt pont le fogom szarni és inkább maradok albérletben egyedül, játszom vagy kimozdulok, elmegyek túrázni, kirándulni, filmet nézek, vagy bármi.


Én úgy vagyok, hogy jobban érzem magam egyedül, mint egy olyan társaságban ahol kívülálló vagyok.

2019. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!