Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi volt a legbénább karácsonyi...

Mi volt a legbénább karácsonyi ajándék amit kaptatok?

Figyelt kérdés

Kezdem én:


Elsős gimisként kaptam egy utalványt egy ruhásboltba, amiről azt sem tudtam hogy létezik.

A fiú akitől kaptam elég tehetős volt, köszönő viszonyban voltunk, az utalvány mellé egy mars csokit kaptam, úgyhogy gondoltam hogy biztos egy 2-3 ezer forintos az utalvány.

El is mentem a boltba, aminek a cimét nagy nehezen találtam csak meg,

A bejáratnál rögtön rá is kérdeztem hogy mennyit ér ez az utalvány, mert nem irta rajta. Egy ultra flegma csaj volt a kasszánál, aki azt mondta hogy csak akkor tudja megmondani ha beüt valamit, keressek valamit.


Jó ha 30 négyzetméter volt a bolt, ócska minőségű ruhák, pont mint egy turiban.

Egy sapkát csak találtam ami megtetszett és odaállitottam vele a kasszához.

A sapkán egyébként 1990 forintot irt, a pénztáros mégis rávágta hogy 3000 ft.

Odaadtam a kupont és mondta hogy még 2,5 ezer lesz.

Eléggé meglepődtem, de odanyultam a bankártyámért, amire felháborodva közölte hogy itt csak készpénzel lehet fizetni, amire én már majd felrobbantam és kisétáltam üres kézzel, a kupont is otthagyva.


De most komolyan mire gondolt 500 forintból mint veszek? :D


2020. jan. 5. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Egy használt ruha, ami kétszer akkora volt, mint az én méretem 😁 de annyira használt, hogy ki se volt mosva. Már nem tartom a kapcsolatot azzal, akitől kaptam.
2020. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtári könyv:D
2020. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Inhalátor. Elég fura dolog a fa alá :D de amúgy hasznos...valamire biztos (nincs asztmám vagy ilyesmi :))
2020. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
94%

nem karácsonyra, de:

~12 évesen kaptam egy 3+ -os "legot" :D

2020. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lejárt ajándékutalvány
2020. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsonak: nalink a 16 eves gyerek még ma is jatszik a 3+-os legoval XD
2020. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt kapom minden évben, csak idén nem volt olyan szépen becsomagolva. Semmit.
2020. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi húzást csináltunk az osztályban, általánosban. Olyannak kellett ajándékot vennem, akit egyébként nem kedveltem, de ez volt a kisebb gond. Aki engem húzott, az lebetegedett, így aki őt húzta, annak az ajándékát kaptam én. Tehát egy fiú kihúzott egy lányt, a lány pedig engem, de mivel a lány lebetegedett, a neki szánt ajándékot kaptam én. Mit vett az osztálytársam a lánynak, amit végül én kaptam meg? Kopott mikuláscsomag zacskóban egy mikulás és vagy 30 darab szétkopott tazo (ilyen kör alakú valami, régen volt már). Fiúként is baromi rosszul esett, hogy egy lány osztálytársát ennyire nézi és ezt ajándéknak meri nevezni. A csúcspont pedig akkor volt, mikor gondolva rám, megjelent a lány osztálytársam egy gyönyűren becsomagolt ajándékkal. Volt szó, hogy visszaadom, amit kaptam és megkapom a lány ajándékát úgy ahogyan eredetileg lett volna, de nem volt pofám visszaadni, hogy utána megkapja ezt a hulladékot, lányként. Nem az a fajta lány volt, aki csak ennyit érdemelt volna. Nem tudom mi lett a sorsa, vagy megkapta az osztálytársam, aki engem ajándékozott meg a szeméttel, de olyan verziót is hallottam, hogy ki lesz téve a falra a kép, a csokit meg megeszik. Egy csoki és egy kutyás kép volt benne, aminek 100X jobban tudtam volna örülni, mint a szemétnek amit kaptam. Sírva bevágtam itthon a tűzre a csomagot, mindenestől. Azelőtt sem szerettem túlzottan az ajándékozást, azóta még az ajándékozás gondolatáról sem akarok hallani.
2020. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
35+ éjszakai ránctalanító krém. Ja, 24 évesen, és 18-20-nak néz mindenki :D
2020. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

-Elhunyt nagymam után felnőtt pelenka

- egy volt exem 4 db téligumit ajándékozott karácsonyra. Igaz akkor 17 éves voltam, és se jogsim sem autóm nem volt. (neki volt kocsija)

- 23 évesen szintén karácsonyra egy szintén volt extől bekeretezett válóperi végzést kaptam. Nem is tudtam, hogy nős. De az ex úgy gondolta a legjobb vallomás ha karácsonyra odaadja nekem szerelme jeléül, hogy elvált ember lett..

- Idén karácsonykor barátnőm adott egy pulcsit. Csak elfelejtette, hogy még októberben együtt mentünk a turkálóba ahol 500 forintért vette, mert azt tervezte, hogy egy kis átalakitással a kutyájának csinál belőle pulcsit. végül nekem adta, de mivel kimet a fejéből a közös vásárlás élménye, azt hazudta, hogy új, és ha esetleg kicsi lenne, szóljak visszaviteti, nagyobbra cserélteti. Akkor elnevetettem magam, és modtam, hogy a kutyájának jó divat ízlése van, ha nem kérte, hogy pulcsit készítsen belőle. Akkor esett le neki, hogy hogyan vette a pulcsit. Visszaadtam neki, hogy ez nekem is kínos, és feltételezem neki is.

De szerintem ez volt az a pont amikor eldöntöttem. 2020-tól mindenkinek szólok, hogy senkitől nem fogadok el ajándékot, ha adnak is visszaadom. De én sem veszek senkinek.

25/N

2020. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!