Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hiányzik a karácsony, érez...

Hiányzik a karácsony, érez így más is?

Figyelt kérdés

Én evközben is szívesen beszélgetnék erről, de nincs kivel, mindenki a nyarat várja.

Imádom azt az időszakot, ilyenkor meg hónapokig szenvedek mer ilyen gyorsan elmúlt.

Tudom sokan utalják, én a nyárral vagyok így, nem vagyunk egyformák.

Nem igazán tudom mit kezdjek ezzel mer sokat gondolok az ünnepekre, még ha sok munkával is járt plusz sok pénzbe is volt, de nekem minden percet és minden forintot megér mindig..és évközben meg sokszor ezen jár az eszem.


2020. jan. 14. 21:07
1 2
 1/19 anonim válasza:
32%
Ne gondolj rá, és ennyi
2020. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

ėn az adventi időszakot jobban szeretem..

ės igen, hamar elmegy - de mindennek meg van a magaideje. egy idő után már nincs meg az a hangulat.

2020. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik az az időszak. A Karácsony előtti hetek, a két ünnep közötti idő. Nekem az olyan nyugodt, békés, pihenéssel töltött idő.
2020. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik egy kicsit.

De nem kell aggódni, idén is lesz karácsony, s ahogyan az utóbbi években megszokhattuk, itt-ott már szeptembertől elkezdődnek majd a karácsonyi készülődések (hogy aztán október közepétől, végétől a többiek is csatlakozzanak az ünnepváráshoz).

2020. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányzik, imádom.
2020. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Először is tudatosítsd magadban, hogy pontosan mi az, ami hiányzik, mert kétlem, hogy a beigli vagy a karácsonyfa lenne, ami ennyire megfog ebben az időszakban. Gondolkozz el azon, hogy mi az, ami csak ebben az időszakban van meg az életedben és amit csak ekkor tudsz megélni. Ha ez megvan, akkor elkezdhetsz azon gondolkozni, hogy hogyan hozhatod ezeket be év közben is az életedbe :)
2020. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is világ életemben ilyen voltam. Mindig nagyon szomorú voltam mikor szedtük le a dekorációkat, de most jelenleg a nyarat jobban várom valamiért.

Ezzel sajnos semmit nem tudsz tenni, majd ahogy jön a jobb idő el fog múlni ez az érzés. Azért erősödött meg ennyire benned a karácsonyi feeling, mert most van olyan időjárás is odakint amely sokkal inkább azt tükrözi.

Én valamiért nagyon várom a myarat a forróságot, késő esti sörözgetést az erkélyen, a sok szúnyogot, stb :DD


Próbáld meg megtalálni a nyárban azt amit te a legjobban szeretsz benne és próbálj arra gondolni :')

2020. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 realrapneverdie válasza:
Nekem is hianyzik olyan volt mintha csak atsuhantam volna rajta
2020. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik. Nagyon szeretem a karácsonyt és az azt megelőző heteket és olyan gyorsan vége, mintha csak egy nap lenne az egész. Maga az ünnepi hangulat is dob rajta, de igazából az a 2 hét nyugi, amit többször be tudnék építeni az életembe. Nálunk az egész cég leáll, így biztosan nincs semmi munkahelyi kérdés amivel esetleg felhívnak :)


Idén beterveztünk február elejére egy pár napos utazást, hogy legyen mit várni megint :)

2020. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nekem összessegeben minden hiányzik.

Leginkább a pihenés és az a meghitt hangulat, karácsonyfa..


Évközben is együtt vagyok sokat a családommal de mégse olyan mint az az időszak:(

2020. jan. 19. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!