Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mennyire és...

Szerintetek mennyire és miképpen fogja befolyásolni a koronavírus a karácsonyi ünnepeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még nagyon korai a kérdésem mert hetente változik a vírus helyzet itthon, addig még kb 10x fog változni minden, de pont ezért is teszem ki most a kérdésem mert majd aznap ha visszaolvasom kíváncsi vagyok miképp változott a helyzet ahhoz képest amit most írtatok.

Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mennyire lesz meghatározó az ünnepi szokás alakulásában a vírushelyzet és esetleg azokra az időkre fogják e korlátozni a népet? Mennyire lesz másabb szerintetek az ünnep így?


Szubjektív véleményre vagyok kíváncsi és rátok bízom miképpen fejtitek ki. Köszönöm szépen előre a válaszokat :)



2020. okt. 2. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én tuti mindent netről rendelek, ne kelljen tolakodni a tömegben.
2020. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ünnep nem lesz másabb. Lehet, hogy korlátozzák majd valahogy a dolgokat, de szerintem az emberek továbbra is fognak családi, baráti összejöveteleket tartani, vagy amit általában szoktak. A boltok ahogy szoktak, tele lesznek ajándékot vásárló emberekkel. Szóval szerintem nem sokkal lesz másabb.
2020. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Semmit sem tudunk még biztosan, de szerintem a nagy létszámú beltéri rendezvényeket nagy valószínűséggel korlátozni fogják, a maszkhasználat és a távolságtartás kötelező lesz. Lehet, hogy extra higiéniai szabályokat is be kell majd tartani.

De szerintem nem fog 100%-osan elmaradni a karácsony, mert jelentős ünnep és ezáltal sok pénzt ki lehet "termelni" belőle.

Nagyon bizonytalan a helyzet, napról napra változnak az esetszámok és a rendeletek, szabályok is változhatnak.

Talán október végén, november elején már tudni fogjuk nagyjából, hogy milyen változások lesznek.

2020. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

sokkal többet kell majd a hazaútra költenem, mert a jegyeim mellé kell venni két ilyen tesztes baromságot is, mert annyi szabadságom nincs, hogy plusz tíz napot csak ücsörögjek a szobámban anyáméknál...

de amúgy ugyanúgy lesz fánk, ugyanúgy veszünk ajándékokat, karácsony másnapján ugyanúgy felkerekedünk és elmegyünk mamáékhoz, ugyanúgy elviszem korcsolyázni az uncsitesókat... vagy ez utóbbit nagyon remélem, hogy legalább a helyi holtág befagy, mert azt nem hiszem, hogy engednének jégpályákat csinálni, azzal egyből eggyel kevesebb ember menne tönkre.

2020. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Le kell majd fertőtleníteni a segged, mielőtt a Télapó ölébe ülsz.
2020. okt. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

#5 szakadok😂😂😂


Egyébként szerintem lesznek korlátozások.

2020. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem fogja befolyásolni sehogy. Korlátozások nem lesznek. Korlátozások nélkül meg az emberek ugyanúgy járnak boltba, rokonlátogatóba, stb. Igazából, amikor volt kijárási korlátozás, akkor is ugyanúgy jártak. Én egy emberrel nem találkoztam, aki emiatt otthon maradt volna, mivel a kutya nem ellenőrizte, hogy ki és hova megy... Szóval ha be is vezetnék, hogy csak boltba meg munkába lehet menni, akkor is menne mindenki a szélrózsa összes irányába. Magyarországon nem a szabálykövetésről híresek az emberek.
2020. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lazítani fognak a szigorításokon, hogy minél többen költsék a pénzüket.
2020. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Belso szabalyok lazak lesznek ha egyaltalan lesznek, hatarzar marad ameddig csak lehet es ev vegeig biztosan.
2020. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előtte pár héttel "egyre kevesebb" lesz, januárban pedig az "ünnepek miatt" hirtelen megugrik majd megint.
2020. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!