Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyámék Jehova tanúi úgy 29 éve kb. Én ebbe születtem bele, de úgy soha nem hittem benne, nem voltam az egyház tagja sem de igazából ugye semmi ünnep nincs nálunk 😅

Én viszont szeretnék karácsonyozni meg fát állítani ajándékot venni adni stb. Jó nem a családnak mert nem tartják de értitek.

Nem lehet viszont se fa se semmi mert az hamis vallás, meg evilági cucc, meg Sátántól jön stb stb

Szóval kifogjak vágni ameddig otthon élek.

Viszont esküszöm,hogy szeretnék végre egy rendes karácsonyt. Tudod elhivod a barátnőd feldíszititek a fát, össze bujtok és a hasonlók ami ilyenkor van.

Mert vágyok rá.

Mit lehet tenni ez ügy érdekében?


Szerintem az egész egy agymosás, népbutítás, és tönkre teszi az összes családi kapcsolatot mint ahogy nálunk is.


Még egy kérdés ezt hogy közeljem a barátnőmmel? Mármint hogy anyámék miatt nincs karácsony. Nagyon égő, már a gondolat is. Meg a magyarázkodás is. Pfuu. Pedig egy fél éve együtt vagyunk mindent megbeszélünk de ezt úgy nem tudom tállalni hogy ne égjen a pofám. Vagy ez egy ilyen "játék"?

Köszi a segítséget!



2020. okt. 31. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
0%

---Nem káromoltam senkit és semmit. Jézus Isten fia és nem Idten.---


pedig a biblia nem ezt irja ám.


--- "Az Atya nagyobb nálam".---


Igen amikor ezt mondta emberi formában volt kiüresitette magát és emberi formát vett fel,további kérdés?


Ülj le kisfiam egyes!

2020. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:

---És az angyalokról ugyan ezt mondja: "Angyalait szelekké teszi, és szolgáit tűz lángjává", de a Fiúról így szól: "A te trónusod örökké megáll, ó Isten, és királyi pálcád az igazság pálcája.”3---



de hazug a biblia mi?

2020. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
tovább is van mondjam még? nem akarlak kellemetlen helyzetbe hozni,
2020. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
0%

---„Kezdetben volt az Ige, és az Ige Istennél volt, és Isten volt az Ige.”2---


jé, Isten volt az ige? cöcö

2020. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
46%

de figyi ne jehovázz semmit nem ér ezt Isten kijelentette,nem fogadja el csak ahogy ő leirta:



„Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen. Mert az Isten nem azért küldte el a Fiút a világba, hogy elítélje a világot, hanem, hogy üdvözüljön a világ általa. Aki hisz őbenne, az nem jut ítéletre, aki pedig nem hisz, már ítélet alatt van, mert nem hitt az Isten egyszülött Fiának nevében.”17



Hiába jehovázol éjjel-nappal Isten nem veszi figyelembe csak ugy ahogy le van irva.

2020. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
22%

32

Ha akarsz sem tudsz kellemetlen helyzetbe hozni. A Biblia Jézusról, mint királyról ír, akinek trónja fennmarad és a pálcája igazságosság lesz. A királyt Isten ruházza fel és nevezi ki abszolút hatalommal, megkezdi uralmát Jézus. Egy szóval sem mondja, hogy Jézus egyenlő lenne Istennel. Azt írja "Fiú", nem azt hogy "Isten". Arról van itt szó, hogy Isten felruházza őt azzal a hatalommal, amit addig ő birtokolt, Jézus lesz a király, s gyakorolja majd az atyja akaratát.


Tovább is van meg micsoda... Ez mi akart lenni? Valmi szellemes beszólás, mert elég gyerekes tűnt...

2020. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
54%
Gyenge lábakon áll ez az érvelés,még valami,ezzel nem gyöztél meg pedig izgatottan várom.
2020. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
46%

húhhh imádják Isten angyalai ki ez a jézus? egy másik angyal? ajaj!


---Amikor pedig bevezeti az elsőszülöttet a világba, ismét így szól: „Imádja őt az Isten minden angyala!” ---

2020. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:

kééééérlek segits értelmezni:



---56 Ábrahám a ti atyátok örvendezett, hogy meglátja az én napomat; látta is, és örült.


57 Mondának azért néki a zsidók: Még ötven esztendõs nem vagy, és Ábrahámot láttad?


58 Monda nékik Jézus: Bizony, bizony mondom néktek: Mielõtt Ábrahám lett, én vagyok.

2020. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
46%

---30 Én és az Atya egy vagyunk.---



ugy látom ez a biblia össze de vissza beszél nekem seeeeegits nem értem,van őrtorony?

2020. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!