Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyámék Jehova tanúi úgy 29 éve kb. Én ebbe születtem bele, de úgy soha nem hittem benne, nem voltam az egyház tagja sem de igazából ugye semmi ünnep nincs nálunk 😅

Én viszont szeretnék karácsonyozni meg fát állítani ajándékot venni adni stb. Jó nem a családnak mert nem tartják de értitek.

Nem lehet viszont se fa se semmi mert az hamis vallás, meg evilági cucc, meg Sátántól jön stb stb

Szóval kifogjak vágni ameddig otthon élek.

Viszont esküszöm,hogy szeretnék végre egy rendes karácsonyt. Tudod elhivod a barátnőd feldíszititek a fát, össze bujtok és a hasonlók ami ilyenkor van.

Mert vágyok rá.

Mit lehet tenni ez ügy érdekében?


Szerintem az egész egy agymosás, népbutítás, és tönkre teszi az összes családi kapcsolatot mint ahogy nálunk is.


Még egy kérdés ezt hogy közeljem a barátnőmmel? Mármint hogy anyámék miatt nincs karácsony. Nagyon égő, már a gondolat is. Meg a magyarázkodás is. Pfuu. Pedig egy fél éve együtt vagyunk mindent megbeszélünk de ezt úgy nem tudom tállalni hogy ne égjen a pofám. Vagy ez egy ilyen "játék"?

Köszi a segítséget!



2020. okt. 31. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

-A tanúk sem kell megszakítsák a kapcsolatot csak nem olyan bensőgéses a kapcsolat többé,-


Ez ugyanaz lefordítva,hogy minimalizálják a kapcsolatot a rokonokkal,ami roppant káros a családra nézve.

2020. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
64%

---Nem vagyok nő te agyhalott ---


65ős te szerencsétől megfosztott, én nem vagyok jehovista,igy nem lehetek agyhalott,kettőnk közül ki az agyhalott? na ne háritsd,majd meggyógyulsz ne aggodj! (vagy nem)

2020. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
0%
73-as: hogy oda ne rohanjak. Tehát szerinted valaki sülve-főve együtt kell legyen olyannal, akinek a társágában nem érzi jól magát?
2020. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
0%
74-es: én sem vagyok tanú, te lángész. Másrészt ne gondold magadról, hogy valami felsőbbrendű lény vagy, mert csak egy idióta módon viselkező troll vagy, aki itt éli ki a szeretethiányos, semmitmondó eletet. Szerencsétlen...
2020. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 effre válasza:
0%

szia, a kérdésedre válaszolnék inkább :

szerintem a lehető legjobb ötleted , amit le is írtál- elmennél a nagymamádhoz karácsonykor.


Tudod mit jelentene ez nekik és neked is ? Óriási nagy családi ünnepet !Felélénkülnének , erőre kapnának -reményt adna - "újra család lenni"

Olyan karácsonyotok lenne , hogy mese - vidd el a barátnőd is , hidd el még véletlenül se lenne égő . Beszéld meg a nagyszüleiddel mi hogyan legyen és higgy benne ,nagyon szép lesz !

A karácsonyban az egyik legszebb és legizgalmasabb az együtt tervezgetés ,készülődés a családtagokkal. Ki mit készít el stb..


A barátnődnek is mondd el , ha belevonod még érdekesebb és biztosan ötletei is lesznek.

Csináljatok hangulatos szép estét : a karácsony a béke a szeretet , a család ünnepe is. A karácsonyi zene meg fel is dobja a hangulatot szentestén ...

2020. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 effre válasza:
0%

ja és ne foglalkozz semmilyen okoskodó -gonoszkodó agymosással.


Tiszteld szüleid - igen.Tiszteletben tartod azt hogy nem ünnepelsz az otthonukban . Oksi .

És a nagyszüleid szintén szülők , te pedig az unokájuk.

Szerintem a legszebb ajándék lenne nekik is és neked is az együtt ünneplés.

2020. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 effre válasza:
0%

nálunk kettős értelme van a karácsonynak.


1. vannak akik inkább vallásosak

2. és vannak a családomban akik ateisták , de nagyon szeretik a karácsonyt mint családi ünnepet ( nem az ajándékfelhalmozási rohamot, meg a boltokban az ideges tulakodást !!!)

az együtt töltött időt semmivel sem lehet pótolni

2020. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!