Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándék szülő részére? Középko...

Ajándék szülő részére? Középkorosztály.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nekem kellene ismernem a szüleimet, de annyira nincs ötletem.

Külön élek már tőlük, illetve már ők sem alkotnak egy párt.

Nincs túl szoros kapcsolatom velük, de mostanában nagyon nincsenek jó passzban, mindketten egyedül vannak, magányosak.. szeretném meglepni őket (természetesen külön).

Sosem volt divat nálunk az ajándékozás, általában leredukálódott a gyerekek részére.

Van 2 tesóm, de ők egyáltalán nem tartanak velük kapcsolatot, így se közös ajándék, se ötlet merítés nem opció.


Egyiknek sincs hobbija, nem sportolnak, alkoholt nem fogyasztanak, jóformán nem is járnak sehova. Dolgoznak, s az otthoni teendőket elvégzik és ennyi.

Édesanyám néha főz, de mindig azt mondta, hogy utál:), olvasni szeret, de a könyv nagyon lutri, én sem vagyok jártas a témában. Szereti a dekorációkat, de nem akarok giccseket vásárolni. Inkább valami hasznosat.

Édesapámnak van motorja, s szeret is motorozni, de ezzel kapcsolatos dolgai vannak is, ő tipikusan az az ember aki a ház körül csinál mindig valamit, "mókerol".


Utalvány nem tudok nekik adni, vagy befizetni valahova..


2020. nov. 13. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elmultak mind a ketten 45evesek. Mar sajnos nem kozepkoruak. Azt akartad irni csak felrement. Ha 45x2 az 90 es az szep kor. Akkor kozepkoruak. De ha mar 50+ osak akkor idosebbek mint a kozepkoruak. Mivel 2x50 evet nem valoszinu h megelnek. Tehat idosek..
2020. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha mar erdemben nem tudtal hozzaszolni... nagyon eros kesztetest ereztel, hogy ezt levezesd, ugye?

Majd legkozelebb kiemelem, hogy 46 es 48 eves reszere...

2020. nov. 16. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg ötletet kaptál csak úgy hemzsegnek a válaszok: mazsolázz kedvedre. 😂😂
2020. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!