Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit vesztek karácsonyra?

Kinek mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
én nagy értékű órákon gondolkodok
2020. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Van egy karácsonyi film, nem jut eszembe a címe. A lényeg annyi, hogy a főnök megígérte az alkalmazottjának aki a film egyik főszereplője, hogy kemény pulykapénzt kap. Aztán a végén nem lett belőle semmi ezért karácsonyi ajándéknak az főszereplő csávó haverja elrabolta a főnökét és becsomagolva hazavitte neki ahol jól számonkérték. A végén fizetésemelést kapott és térden állva kért bocsánatot.


Én elgondolkodtam már rajta, hogy a minimálbérből tengődő 2 diplomás édesanyámnak akinek az idióta Orbán-kormány miatt kell nyomorognia, ugyanilyen módon elrabolom Orbánt aztán jól seggberugdossuk addig amíg le nem térdel elénk és fel nem tornázza a béreket. :D

2020. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Szüleimnek üdvözlőlapot, könyvet, ruhát, bort.

Tesómnak édességet és plüssállatot.

2020. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Senkinek semmit. Megbeszéltük hogy most nem ajándékozunk.
2020. nov. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#2 Amúgy egész jó ötlet🤣


#4 Mi valahogy úgy vagyunk vele, hogy nem kell többszázezer forintos ajándék, de egy könyvet, bögrét, pólót vagy valami hasonlót és egy csokit azért adunk egymásnak.

2020. nov. 22. 09:43
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Baratomnak azt amit ker. Polot, telefontartot autoba. En tole nagyobb ertekut kapok (tablet), de csak mert ő dolgozik, en itthon vagyok jelenleg.

En szuleimnek, tesomnak semmit, nagyon messze vagyunk egymastol, korona miatt nem is tudunk haza menni. Baratom szuleinek marad az alkohol, desszert, es drogerias cuccok, ajandekkosarak esetleg, egesz jókat lattam itt a boltban.

De igazabol semmi nagyerteku. Vagy ha igen, olyat veszunk amire szuksegunk van, de evkozben nem vennenk meg, mert mindig van jobb helye a penznek.

2020. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm, könyv, képkeret, karácsonyi pulcsi 😊
2020. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

2., beszállok én is. 😆


Egyébként a tervek: apukám biciklit akar venni, abba száll bele mindenki valamennyivel. Anyukámnak még nem tudom, elég stresszes éve volt, szerintem befizetjük valami masszázs-szépségszalon kezelésekre. Amúgy wellnesselni akartuk elküldeni őket, de most ez ugrott ugye.

Tesóm hobbijához kapcsolódó dolgot fog kapni. Én egy ágytakarót kértem tesómtól. A szülőktől pénzt szoktunk kapni. Páromat még nem tudom. Azt se, hogy neki mire célozgassak, mit szeretnék.

Ezeken kívül mindig van mindenkinek egy pici meglepetés (csak pár száz-1-2 ezer forintos), ehhez ragaszkodunk a családban.

2020. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
2, Karácsonyi vakáció :)
2020. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
15 éves kisöcsimnek legót, 17 éves hugicámnak játék-sminkkészletet. A szüleink már idősek, a 47 éves apámnak a "A tudatos halál", a 40 éves anyámnak "Az öregség áldásai" című filozófiai könyveket.
2020. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!