Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a motorozó páromnak?

Figyelt kérdés

nagyon szeret cross motorozni és mivel hamarosan itt van Karáçsony,nem tudom milyen ajándékot vegyek neki. Gondolkodtam sisakon, de nem egészen értek a motoros márkákhoz ://. Mindenképpen motoros ajándékot szeretnék neki, ezért minden motor szerető ember ötletét várom !!

/gyors válaszokat előre is köszönöm!/



2020. nov. 24. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sisakot ne vegyél, próba nélkül melléfoghatsz.
2020. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hobbiját kedvelő és hozzáértő szinten művelő embernek nem szerencsés az adott hobbihoz tartozó dolgot venni.

Amire szüksége van azt nagy valószínűséggel már úgyis beszerezte. Meg nagyon könnyű mellélőni, ha csak nem értesz te is a hobbijához vagy nem tudod teljesen precízen, hogy mire lenne szüksége.


Én a te helyedben valami nem a motorozáshoz kapcsolódó dolog néznék inkább.


Ha mindenáron motorosban gondolkodsz, akkor a bukósisakra ragasztható nyuszifül meg ördögszarv ami most még a komoly motoros rockerek körében is menő és poénos.

2020. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!Most viszont kissé elbizonytalanodtam.Azért gondoltam a sisakra,mert régebb említette,hogy újat szeretne és mutatott is párat azok közül,ami neki tetszik.


Valamilyen szinten neki köszönhetően értek a motorokhoz,de az ajándékkal nem szeretnék mellélőni. Egyszóval szeretném,ha jó lenne és neki is tetszene. Valamint egy bizonyos szinten mégis szeretnék a motoros dolgoknál maradni. Esetleg van valakinek valamilyen olyan ajándék ötlete amit nem lehet elhibázni?

2020. nov. 24. 23:53
 4/10 anonim válasza:
100%

Motoros vezetéstechnikai tréning kupon. Van rnegeteg féle, abból sosem elég :) Főleg, ha nem valami rutinos, 40 éve motorozó vén rókáról van szó. Azzal nagyon melléfogni nem tudsz.


Én voltam elég sokfélén, de eddig a hungaroringes képzés jött be a legjobban.

[link]


Persze ez szubjektív, úgyhogy még érdemes lecsekkolni a safety hungaryt is.

2020. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
20%
Egy PROFI biztosítást, aminek te vagy a kedvezményezettje.
2020. nov. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

[link]


meg valami hideg elleni védő lábra karra fejre stb ami rendesen nyúlik, nem fogsz mellé, tehát ilyen aláöltözet. ennyi elég is.

2020. nov. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy sisakhoz szóló ajandékutalványt, akkor ö tudja kiválasztani és megvenni, ami neki a leglemegfelelöbbb!
2020. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sisakja biztos van.

Vehetsz neki (sisakra való) szemüveget, az fogyó eszköz.

Hasonlót, mint ami van neki, szép színű és megy a sisakjához.


Kicsit nehezebb kiválasztani egy jó, protektoros cross bőrkesztyűt.

Ha olyanból lenne téli, én nagyon örülnék neki.


Téli cross gumi esetleg, ha tudod a méreteket és szeret télen menni.

2020. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valami jó motoros hátizsák?


[link]

2020. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ismét köszönöm az ötleteket :D!
2020. nov. 25. 13:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!