Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Baj ha én így gondolkodok a...

Baj ha én így gondolkodok a Karácsonnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet túl gyerekes vagyok, hiszen fiatal is vagyok(20).

De én ugyanúgy szeretnék Karácsonyozni ahogy tavaly, tavalyelőtt és ahogy eddig mindig volt. Szeretném ha ott lenne tesóm, anya, apa, én, és a mama. Tudom hogy ez veszélyeztetés mamámra nézve, de nélküle nem lenne ugyanolyan. Én ugyanúgy szeretnék finomakat enni, nevetni, énekelni a fa körül, és kicsomagolni a családom körében az ajándékokat. Szeretném látni a mosolyt az arcukon amikor kibontják az én ajándékaimat. Nem szeretnék semmit sem máshogy csinálni csak azért mert itt van ez a vírus. Ezért tényleg én vagyok a rossz?


2020. nov. 25. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy vagy rossz, ez teljesen normális kívánság. Rossz akkor vagy, ha nagymamád beteg/ha idős/ha semmi kedve... és te mégis kardoskodsz a dolog mellett.
2020. nov. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem vagy emiatt rossz ember, szerintem a legtöbben így érzünk a Karácsonnyal szemben. De most vírushelyzet van, az eddigi normális élet felborult és nem szabad bárkinek az életét kockáztatni csak hogy a komfortzónádba maradhass.
2020. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
nem, csak nem vagy vírushisztis hülye... nem értem ezt a "úgy védjük meg a családunkat a koronavírustól, hogy elhagyjuk őket és mindenki depizik magányosan" irányzatot...
2020. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
16%
Kedves 3as, szerinted mi a jó megoldás a vírus tetőfokán? Kockáztatni idősebb rokonok életét és együtt mulatni vagy biztonságban otthon maradni?
2020. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt szeretném, nem hiszem, hogy ez baj.

Ugyanakkor tudom, hogy most ez a kívánságom nem fog teljesülni.

2020. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Azért a #3-as szavába több igazság van mint ahogy az 57%-os értékelése mutatja.


Én is tapasztaltam, hogy nagyon sokan "hisztiznek" a vírus miatt. Nagyon feszültek az emberek és ha már leparkol egy autó a ház előtt a szomszéd nyugdíjas az ablakból elkezdi számolni hányan vagyunk.


Azért oké, hogy vírus van de most aki egészséges az hadd ne üljön már legalább karácsonykor négy fal közt magányosan.


Mi is el fogunk menni ebédelni 25-én nagymamához. Mi természetesen mondtuk neki, hogy ha fél nem kötelező ilyet csinálni, de rugalmas és egészséges a nagyi tele életkedvvel és szeretné ha a kiscsalád összeülne hagyományokhoz híven.


Kedves kérdező, teljesen normális a reakciód. Mikor rákattintottam a kérdésre azt gondoltam, hogy egy karácsony utáló írta ki, hisz az ilyen címzetű kérdések arról szoktak szólni. Kellemesen csalódtam és nagy mosolyt csalt az arcomra ahogy olvastam soraid. Nagyon remélem, hogy álmaid beteljesülnek és össze tudtok ülni.


Jó egészséget kívánok nektek és mindenkinek akinek pedig a vírus elvett "valamit" az életéből annak kitartást kívánok és kívánom, hogy a következő évetek teljen 2x olyan jól, mintahogy ez szarul!

2020. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem baj. Azoknak, akik amellett ágálnak és hőzöngenek, hogy "Most az egyszer ki lehet bírni, hogy nem töltöd a rokonokkal az ünnepeket!" üzenném: Korántsem biztos az, hogy jövő ilyenkorra rendbejönnek a dolgok. Akármi történhet, a vakcina bizonyul hatástalannak vagy ilyesmi. És akkor mi lesz? Majd megint bírjuk ki, hogy nem utazunk haza a rokonokhoz?
2020. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mamád is így szeretné, akkor nincs gond ezzel. Velünk is itt lenne papám, ha még élne. Velünk lakott, mi mentünk dolgozni, ugyanúgy hazahozhattunk bármit munkahelyről.. Akkor karácsony miben nagyobb kockázat?

Egyébként nem covidban halt meg, mielőtt megkapjuk, hogy felelőtlenek vagyunk.

2020. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!