Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most, hogy első advent van,...

Most, hogy első advent van, nektek is egyre jobban karácsonyi hangulatotok van?

Figyelt kérdés

Nekem igen, el is kezdtem hallgatni karácsonyi dalokat:


https://www.youtube.com/watch?v=qE4ZEgBlVYg&feature=youtu.be



2020. nov. 29. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos most ilyen válságban senkinek sincs ilyen hangulata..


Megértem és örülök neki, hogy ilyen boldog vagy, valószínűleg még gyerek vagy de neked is meg kell értened, hogy ez a karácsony most nem az az "igazi" karácsony lesz.


Talán majd jövőre, talán már soha... Ilyen az élet.

2020. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, és örülök neki, hogy együtt lehetek a családommal.
2020. nov. 29. 22:31
 3/7 anonim válasza:
97%

1es, már miért ne lenne igazi a karácsony? Mert nem tudnak az emberek egy síparadicsom jakuzziában pezsgővel koccintani? Ugyan.. Jézus is egy barlangba született az állatok közé, mégis az volt a legboldogabb karácsony. Állj hozzá pozitívan, hidd el jobb lesz. :)

A kérdésre válaszolva, engem is néha elfog már a karácsonyi hangulat, bár ez egyszer-kétszer nyáron is megesik velem. De a vizsgák után már át fogom adni magam a karácsonyi playlisteknek is :D

2020. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Jézus is egy barlangba született az állatok közé, mégis az volt a legboldogabb karácsony."


Ez nagyon aranyos és szívmelengető volt, köszönöm! :)

2020. nov. 29. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, mindenhol a keserűséget meg a gyászt tolják az orrom elé nekem is ha karácsonyról beszélek.


Állandóan ha valahova leírom, hogy várom és a kis családom összegyűl jön egy utálkozó aki azt írja, hogy majd ha lélegeztető gépre kerültök... :((


Nem baj kérdező, ne foglalkozz az ilyen emberekkel légy hálás, hogy ott a családod, én is az vagyok és ünnepelj csak, ez a természetes :)

Az ilyen befásult kommunisták meg hadd vergődjenek négy fal közt szájmaszkban elzárkózva a civilizációtól.

2020. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%

3-as annyira jó volt olvasni ezt a pozitivitást! :)


Egyébként nekem is ünnepibb hangulatom lett, pláne, hogy szülinapom is van akkor :D

2020. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Én mondhatni várom Karácsonyt, de valahogy ezt az Adventot nem érzem most annyira. Igaz mostanság mindig itthon vagyok, és nem járok el, de szerintem amúgy sincsenek még annyira feldíszítve a dolgok, meg a vásárok is nyilván dobnának a dolgon.
2020. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!