Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyassznyomonak arany...

Mennyassznyomonak arany nyakláncot szeretnék vásárolni karácsonyra,viszont van már neki egy ezüstbe amit régebben szintén tőlem kapott. A kérdés az lenne mennyire férne össze a kettő egymás melett?

Figyelt kérdés

Nem mutatna egymás melett hülyén a kettő?


Meg a másik az hogy szokták mondani hogy az ezüst koptatja az aranyat.



2020. dec. 7. 17:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Az elírásért az elején bocsánat.
2020. dec. 7. 17:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd felváltva használja.
2020. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végül is ez is egy megoldás.
2020. dec. 7. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az arany nem illik az ezüsthöz, ha ezt kérdezed, de nem kell egyszerre hordani. Eléggé bazári is, ha több nyaklánc lóg valakin. Meg sokszor úgy van, hogy van, aki az ezüstösebb, van aki a sárgább árnyalatokat kedveli. Pl. én nem szeretem a sárga aranyat, ezért nekem az összes ékszerem fehérarany vagy ezüst. De együtt még ezeket sem venném fel, mert az olyan prolis.
2020. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arany nem illik az ezüsthöz.
2020. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem jó egyszerre hordani, nem elegáns. De váltogathatja, akár a ruháival összhangban.
2020. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen, külön kell hordani. Ez nem probléma.
2020. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!